hudy Odesláno 26. červenec 2008 Odesláno 26. červenec 2008 kdyby bylo na me,tak spis treba to chladne bile Citovat
Stevo307 Odesláno 26. červenec 2008 Autor Odesláno 26. červenec 2008 ja viem ale ked mi cela palubovka svieti namodro...a teraz sa chystam dat aj neony na sedadla aby na nohy tiez svietilo namodro tak nekupim teraz biele budiky:myslim...a aka je ta farba modra??? taka jemna alebo silno modra?? Citovat
hudy Odesláno 27. červenec 2008 Odesláno 27. červenec 2008 jj jde urcite o zvyk a taky co se kazdemu libi. a pokud jas palubovky nebude na maximum,tak urcite to bude v pohode. Citovat
Stanly Odesláno 1. srpen 2008 Odesláno 1. srpen 2008 ja uvazuju o tehlech :http://www.tuning-no1.cz/zbozi/5373-peugeot-306-plazmove-quot-indiglo-quot-budiky ale nevim jak to vymenit protoze jsem rozebral buduky a nevim jak vyndat rucicky aby se mi nezlomili a jak se to resi s tou folii jestli se to jenom vymeni a nejak se tam pripevni tyhle:myslim kdo vi at poradi:) Citovat
Stanly Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 jak je tam ten odkaz na polske stranky na budiky ....nevite kde sehnat tyhle ale jen do 210??a jak si to pripadne objednat??? Citovat
wooody Odesláno 21. říjen 2008 Odesláno 21. říjen 2008 Lidi,mam takej problem, taky bych je chtel, ale mam celej interier ladenej do cervena, nevidel je nekdo cerveny? U nich je totiz nabydka modra, bila, zelena Citovat
Stanly Odesláno 21. říjen 2008 Odesláno 21. říjen 2008 nevidim to tam nebo nevim .potreboval bych do 210 na p306 nevite o necem ?a hlavne jak se to tam montuje...na tu folii? Citovat
wooody Odesláno 21. říjen 2008 Odesláno 21. říjen 2008 ja myslim ze se meni celej ten podklad...... ale jeste sem to nemel venku, jenom sem menil zarovky..... Citovat
pietro17 Odesláno 26. červenec 2010 Odesláno 26. červenec 2010 Ahojte. Taktiez zhanam nejake polepy na tacho a otackomer. Pozeralsom aj indiglo no to su vsetko verzie na 306 benzin do 8000 rpm, kedze mam disel motor, potreboval by som nieco len do 6000rpm. Vie mi niekto poradit? Dik Citovat
pug306 Odesláno 26. červenec 2010 Odesláno 26. červenec 2010 tak osobne by som si tie indiglo nedaval...kamos ma s tym skusenosti a pri dlhsej jazde vnoci to neni moc prijemne (tie modre) osobne by som chcel tiez nieco spravit s podsvietenim....ako nedaju sa tam proste vymenit tie zlte ziarovky za ine...inej farby ? raz som videl na nete ze to jeden vyriesil tak ze tam dal par LED pasikov a vyzeralo to vpohode len uz nvm kde ten navod bol.... inak honza406 to vyziesil fakt efektivne a efektne s tou foliou ma to nenapadlo....mozno sa necham inspirovat Citovat
Benžík Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 Neni to jenom indigo a ne indiglo? Nekdy davno, kdyz to bylo in, jsem mel indigo hodinky....urcite to nebylo indiglo. Citovat
ThorR Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 Si to zkus zadat do vyhledavace a odpovis si sam Citovat
P-106! Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 http://www.tuning-in.cz/polepy-budiku/peugeot/ Citovat
Creams Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 Původně zaslal: zabit nazdarek, taky bych rad tyhle super budiky, ale mam 306 a je problem sehnat neco takovyho, jde o to ze mam v otackomeru jeste rucicku se stavem oleje nasel jsem akorat http://img212.imageshack.us/img212/3636/peugeot306dieselplasmatrm8.jpg to by tam pasovalo jak kulich na hlavu jen nevim kde tohle sehnat Ty jsou top ! Hned bych do nich šel taky... Možna by to byli schopni vyrobit : http://allegro.pl/item1160571207_moman_indiglo_peugeot_306.html#gallery [upravil dne 3.8.2010 Creams] Citovat
jodua Odesláno 3. srpen 2010 Odesláno 3. srpen 2010 tady je primo odkaz na vyrobce vetsina obchodu je ma primo od vyrobce MOMAN pl MOMAN Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.