Mahel Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Vcera som spozoroval na mojej 306-ke nejaky cudny zvuk akobi buchotal gulovi cap ale ten to nieje pretoze boli menene pred pol rokom a kolesa ked skusam mikat tak s nimi nepohnem a nic nebucha. Buchanie pocut ked idem po hrboloch. Ked auto stoji a rozmikam ho na spolujazcovej strane tak to tiez pocut na soferonej strane ked mikam tak nic. Este dodam ze ked rozmikavam auto tak musim ho tlacit smerom na hor oko kebi som ho chcel prevratit na bok. Ked ho zacnem mikat smerom dole ze ho tlacim k zemi tak to nerobi. Comam skontrolovat? co to moze byt? [upravil dne 16.7.2008 Mahel] Citovat
Mahel Odesláno 16. červenec 2008 Autor Odesláno 16. červenec 2008 Tak uz som zistil co to je je to tato tycka. na obrazku. Kolko stoji nova viem to aj sam treba nastavovat geometriu? Citovat
noradek Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Je to stabilizační tyčka a geometrie při výměně teto tyčky není potřeba. Citovat
Mahel Odesláno 16. červenec 2008 Autor Odesláno 16. červenec 2008 A zvladnem to? staci povolit tie dve matky a vymenit nic sa mi tam nerozlety? Citovat
noradek Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Jestli jsi jen trochu zručný tak to zvládneš,nic na tom není,hever nadzvednout auto povolit dvě matice a namontovat novou,jen pokud je to puvodní origo tyčka tak tam bude na podržení todo čepu takova ta hvězdička(torx). Citovat
noradek Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 A určitě bych vyměnil na obou stranách. Citovat
Mahel Odesláno 16. červenec 2008 Autor Odesláno 16. červenec 2008 Staci mi kupit len tu tyc alebo treba aj nejake gumove puzdro? Citovat
noradek Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 No zaleží na tom kde jsi zjistil kde to bouchá,jestli v těch kloubech té tyčky tak stačí jen tyčky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.