partner1999 Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 Čím dál častěji se mi stává, že nemúžu nastartovat auto. Po napumpování nafty ručně do filtru jde nastartovat normálně. Jako by mi odtekla nafta z čerpadla. Můžete někdo poradit čm to je. Díky Petr Citovat
olda Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 Někde se to zavzdušňuje,zkus zkontrolovat hadice od nádrže k filtru a od filtru do čerpadla a taky všechny spoje. Citovat
partner1999 Odesláno 15. červenec 2008 Autor Odesláno 15. červenec 2008 Děkuji, hned se na to podívám Citovat
partner1999 Odesláno 18. červenec 2008 Autor Odesláno 18. červenec 2008 Záda odstraněna, netěsnost na krytu palivového filtru. Petr Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.