Guest Lukas4469 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 Zdravim všechny, mám problém, strašně mi blbne teplota vody, ručička najednou vyletí na 110 a hned zase spadne na 85, a občas mi ubývá voda v chladiči, nevim jestli vylítá nebo se někam prostě ztratí, nevim co by to mohlo být ale podle mě termostat, poraďte prosím:( Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 vidím to na špatný termostat , zavzdušněný , Citovat
Guest Lukas4469 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 a to by šlo opravit nebo koupit novej? Citovat
OK406 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 Původně zaslal: Lukas4469 a to by šlo opravit nebo koupit novej? Nový. Zkus hledání, tam jsou o tom příspěvky. Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 zde máš něco ode mne měnil jsem těsnění ,takže pomůže ti to Citovat
Guest Lukas4469 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 dobrá koupim termostat vyměnim ho a bude to jen pro zajímavost kolik stojí zhruba? Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 nejsem si jist ale okolo 400 musel bych se podívat Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 tak jsem koukal autokelly 600Kč stojí termostat Citovat
Guest Lukas4469 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 stejně to ještě de, děkuju ti Citovat
Guest servisman Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 v ELITU je ještě levnější i za 240 Kč Citovat
Guest Lukas4469 Odesláno 12. červenec 2008 Odesláno 12. červenec 2008 aby si mi za chvilku nenapsal že si ho našel zadarmo ale děkuju [upravil dne 12.7.2008 Lukas4469] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.