f3Rd@ Odesláno 27. červen 2008 Odesláno 27. červen 2008 Vazeni pratele, pojdme si spolu udelat krasny vyber letnich hitu... :D:D Tak a ted jeste jednou a normalne: Prave me polibila letni muza a napadlo me udelat si pekny letni mix, at je na cestach, za parneho pocasi, co poslouchat. Takze prosim sem s letnima hitovkama. Ja jsem docela nahodou narazil zatim na tohle: Vamos a la playa tohle nevim co je za song http://www.youtube.com/watch?v=i53tbLD5VVs&feature=related no a pro me teda nesmi chybet mozna jeste : Ciara featuring Petey Pablo - Goodies (no, neni to takova klasicka letni vypalovacka) [upravil dne 27/6/08 f3Rd@] [upravil dne 27/6/08 f3Rd@] Citovat
jarajarda Odesláno 27. červen 2008 Odesláno 27. červen 2008 Pane učiteli zazpíváme si! No, no tak dobře ale rychle... Á....prší prší jen se leje....:D:D:D:D No je snad ještě někdo tééhož názoru? Mimo Marečka a Huštolesa... No vidíš Huštoles, nám už se nevěří..:D Citovat
švejk Odesláno 27. červen 2008 Odesláno 27. červen 2008 hm, tak letni povidas tak to bych pro tebe mel par tipu: las ketchup - asereje los del rio - macarena daft punk - one more time ace of base - sign dj alligator - whistle song starsplash - free ...kdyby sis nevybral, dej vedet a zkusim z jineho soudku :-) Citovat
švejk Odesláno 27. červen 2008 Odesláno 27. červen 2008 malem bych zapomnel, co nesmi chybet v zadnym aute muppets show - mahna mahna Citovat
f3Rd@ Odesláno 27. červen 2008 Autor Odesláno 27. červen 2008 švejk: dobry me jeste napadlo tohle: Gigi d\'Agostino - Silence Citovat
tomingo Odesláno 28. červen 2008 Odesláno 28. červen 2008 f3rd@: ten druhy song je Yves LaRock Takže letných hitov sa vám zachcelo? Nech žijú 90-roky! Think About The Way Better Off Alone Bum Bum + nespočetne veľa ďalších, pri ktorých sa mi až slza tlačí do oka [upravil dne 28.6.2008 tomingo] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.