čakom Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 Původně zaslal: VIP3R Původně zaslal: Scratch blizzarde, kde jsi sehnal tu listu pod naraznik????? Že by ze 607? 607 mám já Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 to vim, ale ty mas upraveny naraznik z 607, ale blizzard ma ten same co ja :-) Citovat
jozefsv Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 Původně zaslal: Scratch chtel bych ji prave taky :-) z coupe mam na predaj,inzeroval som to tu Citovat
čakom Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 Původně zaslal: Scratch to vim, ale ty mas upraveny naraznik z 607, ale blizzard ma ten same co ja :-) Nemám upravený nárazník ze 607 ale ze 406;) Citovat
Blizzard Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 jojo <> Laguna 1 po faceliftu. (před faceliftem měly hranatější čumák.) Citovat
čakom Odesláno 26. červen 2008 Odesláno 26. červen 2008 Původně zaslal: Blizzard jojo <> Laguna 1 po faceliftu. (před faceliftem měly hranatější čumák.) Dej prosím lepší foto jak to vypadá. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.