Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jo tak to se máš...mě začal jeden klepat... taky bych to nejraději udělal ale dát čtyři a půl za rameno je pro mě jako pro studenta celkem pálka:(asi to bude muset počkat do léta:(:myslim

jinak to máš moc pěkný:super

[upravil dne 23/4/09 Vokys]

  • O 2 týdny později...
Odesláno

konečně jsem sehnal mlhovky (od Huga Bosse:papa)...zezadu byly částečně oloupaný, tak jsem je oloupal úplně a znova natřel...a pak jsem to přetřel epoxidovou pryskyřicí - snad to vydrží

post-0-14109606584119_thumb.jpg

Odesláno

jééééé....ty bych vzal a možná i jiné věci,co by jsi nepotřeboval:super:aut snad Ti to vyjde.

a ty lišty jsou červený nebo stříbrný?

[upravil dne 3/5/09 milhaus]

  • O 3 týdny později...
Odesláno

tak pokoj nenastal...dnes jsem jen tak tak dojel do školy v Plzni, kde se odporoučela spojka do pr....:grr , která má jen tak mimochodem nalítáno něco málo přes 30tis. km. Naštěstí je vedle Teska na Borech autoservis Tempoauto, který mi to do druhýho dne opraví za pouhých 8tis.:ticho:bojim...takže mé vysněné 15ky se konat nebudou:(

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

tak teď vyměněný destičky...poslední dobou se na tom autě začíná všechno srát, pomalu přemejšlím o 406té nebo 307mé ... .... ... ....asi mě ukamenujete - i o..Marea Kombi:roll.....chtěl bych kombíka a chci max obsah 1.8, benzín

Odesláno
Původně zaslal: milhaus

tak teď vyměněný destičky...poslední dobou se na tom autě začíná všechno srát, pomalu přemejšlím o 406té nebo 307mé ... .... ... ....asi mě ukamenujete - i o..Marea Kombi:roll.....chtěl bych kombíka a chci max obsah 1.8, benzín

no ja som natom podobne... ale lepsie si dovolit zatial nemozem kedze som student tak musim iba vrazat don a stale sa to jeb*

Odesláno

taky jsem student,ale dálkovej :D ...musím dát auto do pořádku, za měsíc jedu kousek od Tebe na dovolenou - \"....na Orave dobre na Orave blaze.....\" , takže bych nerad,abych musel někde po cestě něco řešit...ale za rok už bych rád něčím jiným:aut

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...