milhaus Odesláno 22. březen 2009 Autor Odesláno 22. březen 2009 nechám ho tak tejden,pak putuje do popelnice...dělám úklid v garáži [upravil dne 22/3/09 milhaus] Citovat
N3R3Z Odesláno 22. březen 2009 Odesláno 22. březen 2009 za kolik bys ho nechal? kdyžtak mi na mail hoď víc fotek... celej spoiler a všechny \"poškozené\" části.. abych si mohl udělat představu co všechno bych musel opravit... ale mám vážný zájem [upravil dne 22/3/09 N3R3Z] Citovat
milhaus Odesláno 31. březen 2009 Autor Odesláno 31. březen 2009 tak nárazník má již svého majitele.. Citovat
Honza309D Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 Jen chci obnovit původní prolisy na lišty, máte někdo fintu na \"vyloupání\" kytu? Jinak tímto vřele děkuji milhausovi za perfektní komunikaci a ochotu [upravil dne 31/3/09 Honza309D] Citovat
309GT Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 Původně zaslal: Honza309D Jen chci obnovit původní prolisy na lišty, máte někdo fintu na \"vyloupání\" kytu? Jinak tímto vřele děkuji milhausovi za perfektní komunikaci a ochotu [upravil dne 31/3/09 Honza309D] Z vnitřní strany nárazníku,jsou odvětrávací dírky a dírky na zacvaknutí lišty,tak že by jsi to tudy mohl opatrně ale docela dobře odstranit.Jestli je ta teda jen kit,jestli ne tak opatrně odsekat nebo odvrtat....Jinak gratuluju k nárazníku,práce na něm bude,ale snad to zvládneš.... Citovat
Honza309D Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 Jj, dík za radu, zkusím to. Jo můžeš mi na sebe poslat tel? Ve čtvrtek pojedu pro ten interiér, tak bych se asi stavil. Maila na me máš Citovat
309GT Odesláno 1. duben 2009 Odesláno 1. duben 2009 Původně zaslal: Honza309D Jj, dík za radu, zkusím to. Jo můžeš mi na sebe poslat tel? Ve čtvrtek pojedu pro ten interiér, tak bych se asi stavil. Maila na me máš Mail mám,ale mám telefon v podpisu:D 720/335123 Jinak dneska ti pošlu fotkytěch mlhovek na meil Citovat
Honza309D Odesláno 1. duben 2009 Odesláno 1. duben 2009 309GT: díky, jsem slepej:mad: A tady jsem si to přečet až po tvém mailu, takže de facto ten tel mám třikrát:aut Citovat
309GT Odesláno 1. duben 2009 Odesláno 1. duben 2009 Původně zaslal: Honza309D 309GT: díky, jsem slepej:mad: A tady jsem si to přečet až po tvém mailu, takže de facto ten tel mám třikrát:aut Tak alespoň ho jen tak nezapomeneš Citovat
309GT Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 Vypadají jako když vylétnou z fabriky,na autě se budou vyjímat! Citovat
milhaus Odesláno 16. duben 2009 Autor Odesláno 16. duben 2009 potřebujou jen vyměnit šrouby a putujou na auto;)...ještě sehnat mlhovky [upravil dne 16/4/09 milhaus] Citovat
309GT Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 Původně zaslal: milhaus potřebujou jen vyměnit šrouby a putujou na auto;)...ještě sehnat mlhovky [upravil dne 16/4/09 milhaus] To je ještě horší než sehnat dálkový Vím to z vlastní zkušenosti,sehnal jsem po půl roce mlhovky a pak jem po třech týdnech do jedný dostal šutrem od náklaďáku a bylo po ní Docela ale nedostatkový zboží.... Citovat
milhaus Odesláno 19. duben 2009 Autor Odesláno 19. duben 2009 tak jsem přes sobotu na autě trochu dělal....je bohatší o přídavné dálky, vyměněné stropní světlo....a pak konečně tátovo bývalé tažné zařízení - jaké bylo překvapení, že vše je již předvrtáno z výroby, stačí to jen namontovat a zapojit ( i ty průchodky na elektriku tam byly:mrk) Citovat
milhaus Odesláno 22. duben 2009 Autor Odesláno 22. duben 2009 tak mám vyměněný čepy....už to mlácení neslyším:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.