Ohryy Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 Umřela mě lambda sonda na mém GTI a chci se zeptat,co je nejlepší koupit? jestli ji mám shánět někde na vrakáči,či koupit novou origo v peugeotu nebo někde v shopu na netu? Popřípadě,náhodou,nepřebývá někomu doma? Citovat
BoneDaddy Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 Myslím, že nejlepší by bylo koupit nějakou univerzální, např. od Bosche. Citovat
Ohryy Odesláno 4. červen 2008 Autor Odesláno 4. červen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Myslím, že nejlepší by bylo koupit nějakou univerzální, např. od Bosche. Univerzální???:o:o Citovat
BoneDaddy Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 No zjistíš kolik tam je kablíků (kolik má vývodů) a naběhneš do obchodu. Dělají je jako náhrady toho originálu. Citovat
BOSSCZ Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 Měl bych doma z xsi r.v.96 a myslim ze to bude stejný takze kdybys chtel domluvíme se na rozumnej ceně Citovat
Ohryy Odesláno 4. červen 2008 Autor Odesláno 4. červen 2008 Je to 306 2.0 16v 120kw,r.v.98,káblíku jsou 4! Skoušel jsem z 306 1.8 16v a nepasuje! Citovat
BoneDaddy Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 Původně zaslal: BOSSCZ Měl bych doma z xsi r.v.96 a myslim ze to bude stejný takze kdybys chtel domluvíme se na rozumnej ceně Pokud má 120kw tak se nejspíš liší. Alespoň podle toho co jsem zatím našel. Čekám až upřesní co má za kočár. Citovat
BoneDaddy Odesláno 4. červen 2008 Odesláno 4. červen 2008 Tak tam by mělo být nejspíše toto: BOSCH 0 258 003 718- 3800,- nebo univerzál 0 258 986 506- cena cca 2200,-. Ale radši si podle VIN kódu najdi v serviceboxu originální číslo a tam kde bys ji kupoval jim ho dej ať to najdou radši podle toho OE čísla. Nebo sem hoď to OE a já se ti mrknu jestli něco najdu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.