kaper Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Zdravim mam prozbu na niekoho kto ma doma funkčny regulator tlaku paliva alebo napredaj. som z sk zapadne slovensko ked tak zaplatim poštovne alebo pridem samozrejme nejak rozumno do KE sa to neoplati. Zatial dik ak niekto niečo bude mat tak možete aj volat určite sa odvdačim t.č 0911212895 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.