jaudax Odesláno 21. květen 2008 Odesláno 21. květen 2008 703 ten můj tak vypadá normálně... :D:D:D:D Citovat
Neon Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Asi jsem dneska nějak naštvanej a patřičně agresivní... Citovat
John Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 Tak to jsem asi na tom podobně..... :roll [upravil dne 29/5/2008 John] Citovat
Popcorn Player Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 wow, 567, hi - dost dobrej pocit... Citovat
AKCZ Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 Sel jsem to pak jeste zkusit vedle do servrovny.. ale nemuzu tam nidke najit tlacitko REPAIR :( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.