Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbag-záslepky


Žampión

Recommended Posts

Ja som kupil spolujazdcovu kritku original v peugeote a stala 1800.-sk No to bolo vtedy ked mi bolo luto dat za spolujazdcov airbeg 9000.-sk v priebeho 2 mesiacov som zohnal za 4000.- a tu kritku som predak za 1500.-

:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

KoNG-nevím o čem mluvíš,chci jen vědět zda se dá jeden airbag zaktivovat,když je to dělané pro dva.

No o tom hodně vypovídá nadpis příspěvku. Pokud někdo shání zálspeku airbagu takže asi tak. Jinak počítač můžeš oklamat odporem nebo tam mít airbag jinak tam bude svítit kontrolka rovněž tak i u předpínačů pásů, případně a bude potřeba reaktivovat jednotku pokud to byla bouračka. Pokud se jedná o kryt tak buď vrakáč nebo Peugeot

jinak hledej tady

http://www.airbagy.net/zaslepky.htm

[upravil dne 18.5.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kupovat za ty prachy airbag spolujezdce,jak říkám u řidiče ho mám,akorát není aktivní.Jinak ať si schání kdo chce co chce,je to káždého věc a každý na to má jiný názor.Já si myslím že když auto blbě trefíš,tak ti nepomůže ani svěcená voda.Tak prosím příště miň emocí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Nechci kupovat za ty prachy airbag spolujezdce,jak říkám u řidiče ho mám,akorát není aktivní.Jinak ať si schání kdo chce co chce,je to káždého věc a každý na to má jiný názor.Já si myslím že když auto blbě trefíš,tak ti nepomůže ani svěcená voda.Tak prosím příště miň emocí...

Hele víš co mě můžeš ... já ti řekl svůj názor, takže asi tak a pokud je někdo neschopnej použít google pro najití záslepky ...no coment

[upravil dne 18.5.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid kluci, nemá cenu se hádat.

Žampióne, myslím že KoNGovi jde o princip. Pokud si tam naboucháš místo pytlů odpory a záslepky, tak je to tvůj boj, dokud s tím jezdíš ty sám. Průser pak je, když to prodáváš a kupce na tuhle skutečnost neupozorníš. To pak dost smrdí. Ono to trochu nasere, když pořídíš \"nebouraný\" auto a po půl roce zjistíš, že místo airbagů tam máš kus zaizolovanýho drátu šikovně schovanej pod záslepkou.

Můžeš tady teď říkat že tohle v plánu nemáš, že bys na to kupce určitě upozornil. No jo, jenže pak to necháš v bazaru a i když jim to nakrásně povíš, jaká je šance že se to opravdu novej majitel dozví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,jak do dubu,za prvé nevím jak ty odpory tam nacpat a jestli sis ještě nevšiml,v profilu mám v řádku výbava nápsáno 1xairbag,je tam jeden píšu jeden.Mě jde o to,že ta záslepka co je místo spolujezdcova airbagu,je hnusná,nějaká koženková a rád bych ji vyměnil,o nic jiného mi nešlo.Chápete?:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Klid kluci, nemá cenu se hádat.

Žampióne, myslím že KoNGovi jde o princip. Pokud si tam naboucháš místo pytlů odpory a záslepky, tak je to tvůj boj, dokud s tím jezdíš ty sám. Průser pak je, když to prodáváš a kupce na tuhle skutečnost neupozorníš. To pak dost smrdí. Ono to trochu nasere, když pořídíš \"nebouraný\" auto a po půl roce zjistíš, že místo airbagů tam máš kus zaizolovanýho drátu šikovně schovanej pod záslepkou.

Můžeš tady teď říkat že tohle v plánu nemáš, že bys na to kupce určitě upozornil. No jo, jenže pak to necháš v bazaru a i když jim to nakrásně povíš, jaká je šance že se to opravdu novej majitel dozví?

Pochopil jsi přesně vocogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Hoši,jak do dubu,za prvé nevím jak ty odpory tam nacpat a jestli sis ještě nevšiml,v profilu mám v řádku výbava nápsáno 1xairbag,je tam jeden píšu jeden.Mě jde o to,že ta záslepka co je místo spolujezdcova airbagu,je hnusná,nějaká koženková a rád bych ji vyměnil,o nic jiného mi nešlo.Chápete?:super

A to ti nesvítí kontrolka ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde vůbec o to co máš teď napsanýho v profilu. Jak píšu, dokuď s tím jezdíš sám, klidně si vymontuj i pásy.

Jde hlavně o to, kolik bagů mělo to auto z výroby. Neboli co na tebe vypadne po zadání VIN ze serviceboxu. To je totiž to, co se dozví případnej kupec v bazaru. A to, že máš v profilu na hlavní stránce Peugeot-Clubu jasně napsaný, že tam ty pytle nejsou, ani to, že si to dokonce i bazarníkovi povídal se k němu dostane jen velmi těžko. Už rozumíš co se ti snažíme vysvětlit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesvítí my kontrolka,pač je vyplé kličkem na Off,ale to je myslím jen na spolujezdce,ve volantu je odpojenej drát.Auto mělo 2 airbagy,jeden tam je u řidiče.Jednou tam už druhej není a tak ho za 4000kč kupovat nebudu.Jo a auto jsem ještě žádné přes bazar neprodal jen pro info a nehodlám na tom nic měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to je celkem divný, předpokládal bych, že když odpojíš drát, tak se právě ta kontrolka rozsvítí, ne? Bo jinak proč by tam potom byla, že?

A podobně u spolujezdce, nechci teď kecat, zkoušel sem to asi jen jednou, ale... Myslím že když sem spolujezdce klíčkem vypnul, kontrolka se taky rozsvítila. Což mi připadá taky celkem logický, maš na první pohled nepřehlídnutelnou signalizaci.

No a jak si teda přišel k tomu, že airbagy teď nemáš? Není to náhodou už ošetřený odporama od předchozího majitele? Jak ty si se dozvěděl o tom, že airbagy nejsou?

EDIT: Jo, tak dedukuju správně. Nakouknul sem do chytrý knížky, kde se opravdu píše, že vypnutí airbagu spolujezdce klíčkem je signalizovaný kontrolkou na palubce...

[upravil dne 18/5/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

U řidiče ve volantu je,řekl mi že není aktivován v řídící jednotce,že to stačí z aktivovat.Můj mechanik tu záslepku co mám u spolujezdce promáčkl a říkal že tam pytel není.

Aktivovat ? tak to slyším prvně jednotka airbagů buď funguje a nebo je odpojená celá ;) jinak by svítila kontrolka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, po vystřelení airbagů je potřeba řídící jednotku reaktivovat.

Ono je pak otázka, v jakým stavu je zbytek potřebnejch věcí. Mít aktivní airbag bez funkčních předpínačů je tak dobrý k rychlý cestě na onen svět. A taky to chce mít čidla nárazu v pořádku a na svým místě.

Nicméně, tip na tu správnou webovou stránku si už dostal, napiš mail a uvidíš, tam ti poradí asi nejlíp. Možná půjde aktivovat jen řidičův airbag, možná jsou jednotky pro různý počty airbagů jiný i hardwarově. Pak by si musel buď sehnat jednotku jinou, nebo to zprasit tím odporem u spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...