Pe.Tr Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: honza406 pěkný něco podobný má i Ferry,ukazoval nám to když byl na skok v Týně já to měl první Ferry ma tu výhodu že nepotřeboval modul dojezdu oken protože ma u spolujezdce sekvenčni stahovačku z angl. verze ,ale zas ma nevyhodu že mu to zavíra při každém zamknutí vozu , což mě by vadilo. Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 Nakonec se vzaly i blatníky . No o celolaku jsem přemýšlel ale prdim na to , ještě stříknu střechu a hagusy a konec. Citovat
genzer Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 A jakpak to mas zapojeny?koukam,ze mas magicara a ovladas to tlacitkem c.2,tudis vyuzivas jeden ze dvou vystupu na te ridici krabicce magicaru.sice mamsuperblokadu,ktera tuto funkci taky umi,ale rad bych to ovladal pagerem.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 jj vystup aux 1 , na dvojce je odskok kufru, jinak je tam interval prodlouzenej na 10sekund aby okna dojela az nahoru Citovat
genzer Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: Pe.Tr jj vystup aux 1 , na dvojce je odskok kufru, jinak je tam interval prodlouzenej na 10sekund aby okna dojela az nahoru jj,o tom prodlouzenem impulsu vim,ale nejak mi to nejde nastavit,ikdyz to delam podle navodu:) nechapu,v cem delam chybu Citovat
Burisek Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: genzer sice mam superblokadu,ktera tuto funkci taky umi,ale rad bych to ovladal pagerem.... já mám taky superblokádu ale mě dojezd nefunguje.... nebo nejde,nevím kdepak je asi chyba ?? nebo se to musí zaktivovat přes pc na diag ?? Citovat
agresssor Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: Pe.Tr kapota byla trošku od kamínků Petre ty se doma asi hodne nudis co :D:D:D:D:D Citovat
čakom Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Pe.Tr: pěkně vychytaný s těma oknama:potlesk taky se hlasím k tem co maji spolujezdcovu stahovačku linějši:nevim když si stříkal masku a narazník tak si měl dát pryč znak:aut Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 najdi rozdíl o okno fakt nejde Citovat
wooody Odesláno 25. červenec 2009 Odesláno 25. červenec 2009 ze by to bláto????? ne nejni sníženej???? připadá mi to tak Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 no uhel foceni je vzdy jinej tak zkusim jestě takhle , Scratch promine za zneužití káry ale jiná 406 zrovna po ruce nebyla. Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 a ještě jedna změna , kdo si všimne??? Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 ted me muže nasrat leda čep na rameni Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. červenec 2009 Autor Odesláno 25. červenec 2009 jinak uloženi tlumiču resp ložiska byla téměř před smrtí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.