Scud_storM Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 No ja mam treba 406 1,9TDi z konce roku 1998. Kdyz se kupovalo melo neco kolem 25tis a nebyl mu ani rok. Tedka mam najeto necelych 118tis... Nasi najezdili vzdycky kolem 10tis za rok. Je to proste auto od auta. Teda spis ridic od ridice protoze ja za posledni rok co je moje nalital asi 30000... [upravil dne 29.5.2008 Scud_storM] Citovat
Gargamell Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 Je třeba pamatovat, že u těch HDiček odchází spoječka doclea brzy - v mém případě cca 120 tis. Měnil jsem i setrvačník a to není levná záležitost. Citovat
MatrixChose Odesláno 29. květen 2008 Odesláno 29. květen 2008 Původně zaslal: Gargamell Je třeba pamatovat, že u těch HDiček odchází spoječka doclea brzy - v mém případě cca 120 tis. Měnil jsem i setrvačník a to není levná záležitost. A já mám krom ložiska (před 40 000km - teď na tacho 396 000 km) originál. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.