zdenma Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Zdravim, potřebuji poradit, mam 306 break a tak tuhou zadní nápravu že mě po 50 km jízdy po nerovné silnici, bolí zada, zadek lze dost těžko promáčknout, nedávno jsem ho koupil, najeto 116tis...Jsou to tlumiče? Citovat
olda Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Budou to ložiska zadní nápravy,když si najdeš repase,tak je tu toho napsáno moc.:papaJinak hodně spokojenosti s novým autem a vítej v klubu. Citovat
zdenma Odesláno 27. duben 2008 Autor Odesláno 27. duben 2008 Díky za uvítanou a za radu...tak to je horší než jsem myslel:roll:papa Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 No 306 kam hold po nejakom case ta zadna naprava odchadza. Vymen to, a budes mat pohodlicko jak lusk. Na pohodlie a mekke odtlmenie kazdej nerovnosti su najlepsie francuzy... Budes potom spokojny. Jaky mas motor ? Citovat
Lubos77 Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 konecne 306ka z trnavy ja som tiez TT 306 XS HDi 3dver Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 Nooo, a inac este niekto je tu s TT s 306 kou Len si nespominam na NICK Odkial s TT ? A inac sorry za Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.