jojo0608 Odesláno 13. duben 2008 Odesláno 13. duben 2008 Čaute, mám 406ku, 80 kW HDI a potrebujem vymeniť kompresor na klíme, pretože už okolo rotora netesní. Keďže auto potrebujem 6x v týždni a repas kompresoru by trval týždeň, potrebujem ho v jeden deň vymeniť za druhý a jazdiť ďalej. Mám možnosť kúpiť skoro nový z búranej 307 1,6 HDi. Neviete mi niekto poradiť či tam bude pasovať? Vôbec tam neni vidieť lebo je úplne naspodu a nie som si istý či tam budú sedieť diery na pripevnenie k motoru Dík Citovat
Peca24 Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 to si radsi kup za 300 kc karatsi klinak kompresor vydelej a jezdi chvili takto ja jsem to takhle uz taky delal presne na 406 silne hdi takze to jde na sto pro Citovat
pastorek Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 Teoreticky by mal pasovať. Diesel motory majú úplne odlišné uchytenie oproti benzínu. Navyše sú ešte rozdiely vo vyústení rúrok. Na tvojom mieste by som to neriskoval a radšej použil riešenie ako písal Peca24. Citovat
mifa Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 Mám doma jeden,který netěsní,kdyby se ti povedlo si pro něj někoho poslat,či si měl cestu do Duchcova dej vedět. Citovat
Zbyňa1 Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 Koukni se no to http://auto.bazos.cz/inzerat/1836680/Peugeot-406-cerpadlo-klima.php Citovat
jojo0608 Odesláno 16. duben 2008 Autor Odesláno 16. duben 2008 Původně zaslal: Zbyňa1 Koukni se no to http://auto.bazos.cz/inzerat/1836680/Peugeot-406-cerpadlo-klima.php Ten kompresor na foto z toho inzerátu je presne taký istý aký chcem kúpiť. Tak je to OK Mám aspoň istotu, že uchytenie je rovnaké. Díky za pomoc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.