sana Odesláno 1. duben 2008 Odesláno 1. duben 2008 neviem ako by som to popisal,ale skusim takto: niekedy ide auto uplne v pohode bez nejakych divnych zvukov,ale ked to zacne,tak po nejakych 10 km mi zacne vydavat zvuk ako ked je rozsypane lozisko alebo nieco v lozisku (ako kov na kov), hlavne ked idem do zatacky vlavo. ak vymacknem spojku,tak to prestane (aj v tej zatacke).ale ak sa dostanem na volnobehu na nejakych cca 20km/hod. tak to vrzga aj tak.najprv som si myslel,ze to bude spojkove lozisko:myslim ale to to asi nebude,lebo ked stojim a vymacknem alebo necham spojku tak, zvuk sa nemeni. prevodove stupne idu zaradit aj vyradit v pohode,nic nevyskakuje. dochadzam k zisteniu,ze to moze byt lozisko v prevodovke. je to mozne?alebo to moze byt predne lozisko alebo nieco podobne?ci naozaj budem musiet do tej prevodovky kuknut? [upravil dne 1.4.2008 sana] Citovat
pastorek Odesláno 1. duben 2008 Odesláno 1. duben 2008 \"ked stojim a vymacknem alebo necham spojku tak, zvuk sa nemeni.\" To znamená že pri naštartovanom motore, keď auto stojí?. Potom by to mohlo byť ložisko alternátora alebo serva. \"hlavne ked idem do zatacky vlavo. ak vymacknem spojku,tak to prestane\" to zase vyzerá na prevodovku. Skús to ešte odsledovať. To čo popisuješ nemá veľa logických súvislostí. Skontroluj vôľu hlavných ložísk, alternátorové ložisko a servo. Má to klímu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.