Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuální fotky našich miláčků...


RaCes

Recommended Posts

merglos.no ja nevedel,jak zacit,zdarec,ja mam taky S16,pokecame?:D...nejsem moc na navazovani rozhovoru,jsem stydlivej clovek...ctu ale v podpisu ,,kratka prevodovka´´...uz nejakej mesic o tom uvazuju,rozhodila jsem site po znamych a vrakacich,protoze jsem se tady docetl,ze to jde udelat z jedny prevodovky,co se davala do Berlinga 1,4 benzin...jak jsi to poresil ty?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: s1600

merglos.no ja nevedel,jak zacit,zdarec,ja mam taky S16,pokecame?:D...nejsem moc na navazovani rozhovoru,jsem stydlivej clovek...ctu ale v podpisu ,,kratka prevodovka´´...uz nejakej mesic o tom uvazuju,rozhodila jsem site po znamych a vrakacich,protoze jsem se tady docetl,ze to jde udelat z jedny prevodovky,co se davala do Berlinga 1,4 benzin...jak jsi to poresil ty?....

Klidně si moh přijít :super, ja vim že se na saxoclubu řikalo dát stálej převod z 1.0 106ky, nebo rovnou sehnat převodovku z 1,3 Rally :super já akorát vim že ta moje má 4,5 stálej převod jinak nevim co v ní je a neni :D musel sem jí tam dát protože moje origo je KO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: luky106rolandgaros

jj je to potřeba trošku ošetřit než začnou ty lofasové solit....uplně bych zakázal sul konkrétně v plzni najaře je jí dycky hafo na krajích silnice....:blicismajlik

za co ti tam drží ty pásy?:)myslím jak to máš uchyceno

no drží vzádu na slpoukách u zadních pásu-nahoře a jinak normálně u sedašky jak je stahovací patrona a nadruhej straně jsem vyndal tu tyčku jak po ní jezdil origo pás a tam je díra na šroub... ale budu tet vyhazovat celej zadek tak 3 bod pujde na podlahu:D

[upravil dne 12/11/08 luky106rolandgaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...