Jump to content
vitak

senzor stěračů

Recommended Posts

Dobrý večer, koupil jsem ojetou 407, dovoz belgie, auto je naprosto v pořádku, nechal jsem si to zkontrolovat v autorizovaném servise. Jen nevím, jestli mám senzor stěračů, protože, když drobně prší, tak zapnu stěrače na auto a prodleva mezi setřením se nemění, ač třeba v tu chvíli přestane pršet úplně. Je možné, že senzor nemám nebo to může být závada? Výbava by měla být dynamic. nechci jet do servisu, abych tam nebyl za joudu, kterému nefunguje něco co neemá na voze. Děkuju za vaše rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodleva setření by se měla měnit jen s přibívajícími srážkami. Pokud prší více (rychleji se jede), měla by být častější setření.

Moje zkušenost je taková, že někdy málo prší a stírá za hodně dlouho, někdy setře i \"skoro\" 2 x za sebou....asi záleží kolik je na senzoru vody. Je to dobrá věc, někdy to kombinuju s manuálním setřením :) když nesetře zrovna když já potřebuji. :);), tak že dám velice rychle ostřik předního skla (nestihne stříknout, ale setře). Ale pokud začne víc pršet, musí dojít ke skrácení prodlevy, ta zase reaguje dobře.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky, na palubce se mi nic nerozsvítí po zapnutí stěračů na auto. Tak to jefakt divné, zastavím se v servise. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×