Jump to content
Sign in to follow this  
Bobo 63

Peugeot 406 break, 2.0 HDI, 80 kW

Recommended Posts

Prosím o radu. Při jízdě mi vibruje plynový i spojkový pedál. Pouze, když je zařazená rychlost, při volnoběhu nic. Je to velice neoříjemné. Brzdový pedál to nedělá. Tlumič rázů z klikové hřídele to není, cca před 7 měsíci měněn. Mám podezření na spojku ale nevim. Robert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadná poloosa, zadřené středové ložisko na pravé poloose, některý silentblok zavěšení agregátu, diferák, volné šrouby-silentbloky na nápravnici. Chce to víc specifikovat, v tahu, do zatáčky, když se vyšlápne spojka - změna atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zítra to davam do servisu, tak dam vědět, pokud mi něco určitého řeknou. Myslel jsem, že to můžou taky dělat zimáky s větším vzorkem a teplota venku 17, ale tím to nebylo. Dělá to, když je v tahu, zatáčky na to nemají vliv. A hlavně při nižším rychlostním stupni. Při 5 celkem v pohodě. Jinak vzadu nekouří a spotřeba super - přes zimu 5.6 litrů za vzálenost cca 10 000 km.

Při přidání plynu na volnoběh je slyšet určitý nečistý zvuk jako když jsem měl auto s karburátorem a byly zanesené trysky. A při rozjezdu to není tak živý jako dříve.

robert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×