oni Odesláno 14. duben 2008 Odesláno 14. duben 2008 takze v jednu mame byt na miste a okolo bolky budete asi v kolik? Citovat
Jirkap Odesláno 14. duben 2008 Autor Odesláno 14. duben 2008 Původně zaslal: oni takze v jednu mame byt na miste a okolo bolky budete asi v kolik? vidím to tak kolem 12,15 hod... ale dohodneme se po telefonu... Citovat
Marlin Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 tak co deti, jak se tesite ja celkme jo.... premyslim jestli vzit fotak, at si taky trosku zablbnu jinak Citovat
Vvitty Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 hlavne si nesundavejte brejle at pak nemate jedno oko... Citovat
Vvitty Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 a ze zkusenosti s hadrama co maji na techto hristich, vemte si pasek, nebo provaz pocitam, ze malokdo najde velikost co mu presne sedi v pase... Citovat
jakub106GTI Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 ahoj tak nakonec dorazíme v těch lidech jak jsem říkal... máte pls někdo souřadnice do navigace abych se tam dostal? Jo a teda ve 13 hodin tam je to tak Citovat
oni Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 a hlavne tezky boty,minule jsme hrali na raspenave a tam to byl samej strep,hruza,lidi v keckach meli bobky,aby si to nekam nepichli.... ok.. ja uz budu ve 12 pripraven,takze neni problem!! Citovat
Jirkap Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 S velikostí věcí jsem neměl problém... mají toho hodně... Boty jsem měl minule normální tenisky a neměl jsem problém... střepy a nic podobného tam nebylo... Kdo jede vlastním autem, sejdeme se zde: benzinové stanice near:50°36\'27.93\"N, 14°46\'33.313\" je to benzínová stanice Shell, Černá silnice 369, Mnichovo Hradiště. Kolem 12,30 hod ano? Citovat
oni Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne? Citovat
Jirkap Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 Původně zaslal: oni no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne? Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky Citovat
jakub106GTI Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: oni no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne? Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky ne že bych ted byl lehce zmatenej-mužu ty souřadnice použít?zrovna 2x dobře to tam neznám a budu se spoléhat na navi Citovat
Jirkap Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: oni no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne? Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky ne že bych ted byl lehce zmatenej-mužu ty souřadnice použít?zrovna 2x dobře to tam neznám a budu se spoléhat na navi podle mapy.cz je to takhle Loc: 50°30\'58.536\"N, 14°57\'48.547\"E Citovat
Jirkap Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 Takže rekapitulace: Přihlášeno: Oni+1 - sraz PHM Shell, Mnichovo Hradiště, 12,30hod jakub106GTI+1 - sraz PHM Shell, Mnichovo Hradiště, 12,30hod MirasCC+1 - Černý most, McDonald, 11,15hod Marlin - bude na místě, 13,00hod jirkap + 5 - Černý most, McDonald, 11,15hod lukash + 20 - Černý most, McDonald, 11,15hod Citovat
Vvitty Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 tak si hezky zastrilejte, decka ja si ve sklipku pripiju na padle ad kalhoty - to bude mozna tim, ze ja nejsem zrovna kompatibilni s beznou velikosti BW hadru to nic, to byla jen takova rada protoze i tam, kde bylo hodne na vyber jsme meli nekolik problemu neco najit, co bude sedet a nebude padat... a neni lepsi pohled nez na nekoho, kdo drzi v jedny ruce pri behu kver a v druhy kalhoty Citovat
Jirkap Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 Původně zaslal: Vvitty tak si hezky zastrilejte, decka ja si ve sklipku pripiju na padle ad kalhoty - to bude mozna tim, ze ja nejsem zrovna kompatibilni s beznou velikosti BW hadru to nic, to byla jen takova rada protoze i tam, kde bylo hodne na vyber jsme meli nekolik problemu neco najit, co bude sedet a nebude padat... a neni lepsi pohled nez na nekoho, kdo drzi v jedny ruce pri behu kver a v druhy kalhoty Tak sklípek bych si dal pak ale to asi neklapne... Nooo tak to by byla velmi zajímavá podívaná beru pro jistotu foták Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.