Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: oni

takze v jednu mame byt na miste a okolo bolky budete asi v kolik?

vidím to tak kolem 12,15 hod... ale dohodneme se po telefonu...

Odesláno

a ze zkusenosti s hadrama co maji na techto hristich, vemte si pasek, nebo provaz :) pocitam, ze malokdo najde velikost co mu presne sedi v pase...

Odesláno

a hlavne tezky boty,minule jsme hrali na raspenave a tam to byl samej strep,hruza,lidi v keckach meli bobky,aby si to nekam nepichli....

ok.. ja uz budu ve 12 pripraven,takze neni problem!!

Odesláno

S velikostí věcí jsem neměl problém... mají toho hodně...

Boty jsem měl minule normální tenisky a neměl jsem problém... střepy a nic podobného tam nebylo...

Kdo jede vlastním autem, sejdeme se zde: benzinové stanice near:50°36\'27.93\"N, 14°46\'33.313\" je to benzínová stanice Shell, Černá silnice 369, Mnichovo Hradiště. Kolem 12,30 hod ano?

Odesláno
Původně zaslal: oni

no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne?

Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky

Odesláno
Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: oni

no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne?

Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky

ne že bych ted byl lehce zmatenej-mužu ty souřadnice použít?zrovna 2x dobře to tam neznám a budu se spoléhat na navi

Odesláno
Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: oni

no podle tech souradnic uz to je ale za ralskem ta pumpa ne?

Jooo sorry, dal jsem vyhledat PHM v okolí... tak prosím je to ta Shellka v Mnichově Hradišti. Díky

ne že bych ted byl lehce zmatenej-mužu ty souřadnice použít?zrovna 2x dobře to tam neznám a budu se spoléhat na navi

podle mapy.cz je to takhle Loc: 50°30\'58.536\"N, 14°57\'48.547\"E

Odesláno

Takže rekapitulace:

Přihlášeno:

Oni+1 - sraz PHM Shell, Mnichovo Hradiště, 12,30hod

jakub106GTI+1 - sraz PHM Shell, Mnichovo Hradiště, 12,30hod

MirasCC+1 - Černý most, McDonald, 11,15hod

Marlin - bude na místě, 13,00hod

jirkap + 5 - Černý most, McDonald, 11,15hod

lukash + 20 - Černý most, McDonald, 11,15hod

Odesláno

tak si hezky zastrilejte, decka :mrk ja si ve sklipku pripiju na padle :mrk

ad kalhoty - to bude mozna tim, ze ja nejsem zrovna kompatibilni s beznou velikosti BW hadru :) to nic, to byla jen takova rada protoze i tam, kde bylo hodne na vyber jsme meli nekolik problemu neco najit, co bude sedet a nebude padat... a neni lepsi pohled nez na nekoho, kdo drzi v jedny ruce pri behu kver a v druhy kalhoty :mrk

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

tak si hezky zastrilejte, decka :mrk ja si ve sklipku pripiju na padle :mrk

ad kalhoty - to bude mozna tim, ze ja nejsem zrovna kompatibilni s beznou velikosti BW hadru :) to nic, to byla jen takova rada protoze i tam, kde bylo hodne na vyber jsme meli nekolik problemu neco najit, co bude sedet a nebude padat... a neni lepsi pohled nez na nekoho, kdo drzi v jedny ruce pri behu kver a v druhy kalhoty :mrk

Tak sklípek bych si dal pak ;) ale to asi neklapne...

Nooo tak to by byla velmi zajímavá podívaná :) beru pro jistotu foták ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...