Neophyte Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Zdravím vás pánové...mám 307sw dovezenou z francie s orig.navigací.Jelikož mi nebylo i dodáno konfigurační CD,tak je mi tak trochu na prd.Tak jsem si řekl,že to vyřeším tak,že si fouknu navigaci do mobilu a přes aux vstup,který je v přihrádce,budu sledovat mapy na display vestavěné navigace,jenže ouha...AUX vstup funguje pouze tehdy,když stojí auto!!!nevíte někdo,zda se to dá nějak obejít a popřípadě vyrušit??Předem děkuji,snad někdo poradi :-) Citovat
Neophyte Odesláno 2. březen 2008 Autor Odesláno 2. březen 2008 Za jízdy to nejde a když to stojí faká to i když je ručka dole i nahoře ,mrknu,kdy se to deaktivuje,jestli hned jak se rozjedu nebo až při nějaké rychlosti děkuji za váš názor Citovat
martin1 Odesláno 2. březen 2008 Odesláno 2. březen 2008 Uz se to tady resilo v sekci 307. Odblokovat to nejde. Je to ochrana proti sledovani videa za jizdy. Deaktivuje se to pri rychlosti vyssi nez 10 km za hodinu (myslim). Resenim je sehnat si konfiguracni cd pro originalni navigaci. Citovat
Neophyte Odesláno 3. březen 2008 Autor Odesláno 3. březen 2008 Aha,děkuji za radu.Já našel jednoho týpka v Práglu,chtěl za to 500kč.No a dejme tomu,že bych si to konfig.CD kůpil,tak co se tím změní a k čemu to vlastně je?Menu mám ve francouzštině,když jsem chtěl dát aspoň anglinu,tak ho to právě chtělo to CD.Jsem laik,trpělivost semnou prosím Citovat
martin1 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Pomoci CD se da i menu hodit do anglictiny. Ono popravde co se tyka navigace bude asi nejsnazsi koupit si presnosnou GPS navigace, ceny porad leti dolu a mapove pokryti je mnohem lepsi, nez u originaln navigace. Citovat
Guest stanisko Odesláno 17. březen 2008 Odesláno 17. březen 2008 Původně zaslal: martin1 Uz se to tady resilo v sekci 307. Odblokovat to nejde. Je to ochrana proti sledovani videa za jizdy. Deaktivuje se to pri rychlosti vyssi nez 10 km za hodinu (myslim). Resenim je sehnat si konfiguracni cd pro originalni navigaci. odblokovat to ide....je na to antiblocker...nie je to sice lacne...ale pre niekoho....stoji to 8tis....sk Citovat
Numen Odesláno 1. duben 2008 Odesláno 1. duben 2008 Tady už se to řeší... http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=10064 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.