Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 V6 coupé!!


tom406

Recommended Posts

Jo Libora znam , kecal jsem s nim v Kopru , ale to je tak vsechno par krat mi radil nejake veci s Teckem !!

Ten motor jsi prodaval jemu? Ja jsem prave tyk uvazoval o tom motoru ze si ho koupim do zalohy aji jsem ti volal dokonce nebo jsme si psali pres mail ted uz nevim !

Kazdopadne bych se za tebou nekdy stavil pokecat a poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

damper je vlastně tlumič motoru.když motor zabere tak se pohne. a ten tlumič zachytí sílu která se jinak stratí v silentbloku. tak že kroutící moment se v max.míře přenese na kola. tady má odkaz.je jich spousta ale princip je stejný.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/INGALLS-STIFFY-ENGINE-TORQUE-DAMPER-02-06-ACURA-RSX_W0QQitemZ360023690335QQcmdZViewItem?hash=item360023690335

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem ti psal že ten co máš je obyč guma. no asi jo jinak by to asi nevyráběli.jestli chceš výkon musíš změnit každou kapku a ne se pořád ptát jestli to pomůže.je zajímavé, většina tankuje na SHELLu protože tvrdí že je to nej palivo a já si zase myslím že třeba ne.zakládám si na jiných věcech do motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty stránky jsou v provozu asi týden.mě to neobtěžuje jen se mě pořád ptáš na to samé jestli se to oplatí ajestli to má smysl a tak.

ptej se trochu na odbornější otázky.jinak existuej i ICQ! nemůžu stále sedět na stránkách fóra.tak se jenom neptej a taky něco přihod do placu ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

ty stránky jsou v provozu asi týden.mě to neobtěžuje jen se mě pořád ptáš na to samé jestli se to oplatí ajestli to má smysl a tak.

ptej se trochu na odbornější otázky.jinak existuej i ICQ! nemůžu stále sedět na stránkách fóra.tak se jenom neptej a taky něco přihod do placu ne

to chce klíííd... tom už je asi nasraný, prže jsem se ho na to samé přes icq ptal i já :D

taky jsem si nebyl jistý výsledkem... hehe

sranda s Váma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...