menfor Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 Prosim o radu cistil som chladic a mal som ho dole a teraz net toho kto by ho vedel dat naspat je tam tesniaca gumicka a ta mi roby naj problem , neaky dobry tach sa nenajde? vdaka Citovat
menfor Odesláno 17. únor 2008 Autor Odesláno 17. únor 2008 nnajde sa zatial nikto kto sa stym stretol? [upravil dne 17/2/08 menfor] Citovat
menfor Odesláno 18. únor 2008 Autor Odesláno 18. únor 2008 zistil som ze nie kazdy ma rovnake uchytenie hadice , niekto ma len tzv sk pasku a poniektory nasuvaciu hadicu ako ja nenasiel sa este nikto kto pomoze? :(:(:( Citovat
orlando1 Odesláno 20. únor 2008 Odesláno 20. únor 2008 tu těsnící gumičku zatlač do trubky (je tam takový rantl) kam příjde nasadit ta hrubá hadice, ta gumka tam musí dobře sedět a než tam začneš zasouvat tu hadici, pořádně tu gumku promaž, třeba vazelínou, potom by to tam mělo jít nasadit Citovat
Lolodreveny Odesláno 29. únor 2008 Odesláno 29. únor 2008 no.. ties som sa stym strasne trapil, ked som menil chladic.. strasne malo miesta tam Citovat
menfor Odesláno 1. březen 2008 Autor Odesláno 1. březen 2008 vdaka uz to tam mam namazal som to indulonov a pekne sadla :super dakujem vam za pomoc ste super:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.