Yantschi Odesláno 14. únor 2008 Odesláno 14. únor 2008 Ake mate skusenosti s tymto aktivnym subwoofrom? Neplanujem ziadny brutalny zvuk, brutalny vykon, potrebujem to len na vyraznejsie posilnenie basov. Tu je link: http://www.somogyi.sk/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.01.02.01&cikk=4960 Citovat
faget1 Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 nazdar mal som tento SAL nieje to niečo extra trochu som bol sklamany ale inak na to čo požaduješ to stači myslim uplne bohate lebo to zvyraznenie hlbokych frekvecii ma dobre len ked som ho pridal dak vnutri to docela ušlo až na to že sa všetko tiaslo a prišerne rezonovalo a zvonku bolo skor ako bass počut rezonanciu kufra :D:D ale hovorim pri vyžšom volume inak sa to chovalo celkom slušne predal som ho s autom lebo do hatchbacku by mi to fakt zabralo pol kufra tak teraz uvažujem o niečom menšom a vykonnejšom inak sa to dalo počuvat a neni to neako extra drahe treba počut http://www.somogyi.sk/jsp/folap.jsp?oldal=cikk&pozicio=01.01.02.01&cikk=7093 Citovat
numeros77 Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 tvrdi sa ze Sinus Live sl 240 (ovaly) maju dobru bassovu stranku a maju shopnost nahradit 25 cm woofer len ich musis mat na zosiku...nad takouto variantou ste nerozmyslali???len ich treba dat do spevneneho plata... Citovat
faget1 Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 Původně zaslal: numeros77 tvrdi sa ze Sinus Live sl 240 (ovaly) maju dobru bassovu stranku a maju shopnost nahradit 25 cm woofer len ich musis mat na zosiku...nad takouto variantou ste nerozmyslali???len ich treba dat do spevneneho plata... yo spevnene plata som robil ale už sa mi to moc nepozdava hlavne u 5dverovych autí lebo je to trošku hazard pri nehode to vraj seka hlavy preto asi radšej do hatchbacku neaku tubu alebo škatulu do kufra Citovat
numeros77 Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 ked plato spevnis zo spodu nemalo by sekat hlavy...myslim si ze to plato co mam v aute len tak lahko nevyleti lebo su tam take zarazky a to musis najprv vytlacit hore az potom seka:mrk Citovat
faget1 Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: numeros77 ked plato spevnis zo spodu nemalo by sekat hlavy...myslim si ze to plato co mam v aute len tak lahko nevyleti lebo su tam take zarazky a to musis najprv vytlacit hore az potom seka:mrk ked mysliš može byt ja nehovorim že každe seka hlavy ja som teraz mal trochu na mysli robene plata ked som robil to bolo vždy z hrubej drevotriesky cca 2cm minimalne ked tam chceš datšupu subw napr do 205 som robil to je brrr ale ked vraviš spevnene a dobre ukotvene tak snad len maj pravdu nech je to teda ako vraviš a nevyleti Citovat
mk405 Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 Původně zaslal: numeros77 tvrdi sa ze Sinus Live sl 240 (ovaly) maju dobru bassovu stranku a maju shopnost nahradit 25 cm woofer len ich musis mat na zosiku...nad takouto variantou ste nerozmyslali???len ich treba dat do spevneneho plata... no otázka je jakej 25cm sub mají nahradit ale obecně je to tak že ovály mají stejně velkou plochu membrány jako 20cm repro, 25cm má samozdřejmě větší ... Citovat
numeros77 Odesláno 18. únor 2008 Odesláno 18. únor 2008 mk405: to sa bralo vseobecne a tvrdia to chalani co uz par reprakov vyskusali a stretli sa aj s tymito(sl 240) a tak ich aj ohodnotili...ja ich idem dat do spevneneho plata tak potom napisem ake su...ale ja tomu verim:roker Citovat
qity3 Odesláno 20. únor 2008 Odesláno 20. únor 2008 Yantschi: tie somogyi si fakt nekupuj, su to nanic vyrobky. investuj radsej do dacoho kvalitnejsieho Citovat
numeros77 Odesláno 21. únor 2008 Odesláno 21. únor 2008 Yantschi: vyskusaj tie sinusy ja si ich davam tiez do plata...a woofer vyhadzujem z auta:super Citovat
Yantschi Odesláno 22. únor 2008 Autor Odesláno 22. únor 2008 Ja viem ze Sinus Live je trieda, ale nechcem kombinaciu zosik+bedne. Len tak pianko. Spravim to tak, ze to najprv vyskusam a ked to bude na p...., tak sa zacnem obzerat po kombinacii zosik+bedne. Ale dik za rady. Numerous: aky mas subik? Kedy ho chces "vyhadzovat" a kde? Pridem ho chytit... Citovat
numeros77 Odesláno 22. únor 2008 Odesláno 22. únor 2008 Sinus Live 240 su komponentne ovaly takze nemusis skusat kombinaciu zosik+bedna pretoze pojdu aj tak do plata...no neber to doslovne to vyhodenie...chcem to predat...je to woofer Carpower(350 W) a zosik Ground Zero GZRA 2100X...hra to dobre ale casto prevazam batozinu takze chcem mat prazdny kufor... Citovat
Yantschi Odesláno 27. únor 2008 Autor Odesláno 27. únor 2008 No, tym \"bedne\" myslim repraky, ci uz v plate (a do toho teda vobec nechcem stuchat), alebo niekde inde. Teda este raz, chcem tam woofer nie tri veci. Ale diky za rady. A ked sme pri tom, aky woofer by ste odporucali? Citovat
numeros77 Odesláno 27. únor 2008 Odesláno 27. únor 2008 pockat tak mi to ozremi este raz...ty chces dat woofer do plata??? Citovat
Yantschi Odesláno 28. únor 2008 Autor Odesláno 28. únor 2008 Ok. Este raz. Chcel by som aktivny subwoofer. Teda \"all in one\". A co poviete na Caliber BCT10A. Odkaz tu:http://www.sega.sk/hifigarage/?Page=26 Citovat
Yantschi Odesláno 28. únor 2008 Autor Odesláno 28. únor 2008 Ozaj Numerous77, toto poznas? Je to relativne blizko pre nas, v Galante: http://www.sega.sk/hifigarage/?Page=72 Citovat
Creams Odesláno 28. únor 2008 Odesláno 28. únor 2008 osobně bych aktivní sub nekupoval, ale zase rozumím kvůli prostoru a financí. Ovály mám prozatím taky v autě a to od firmy POWERBASS a mohu jen doporučit mám ten nejobyčejnější model a hrají skvěle, ale je pravda, že mám na nich ořezané pásmo 100Hz že spíše jen basujou Citovat
numeros77 Odesláno 28. únor 2008 Odesláno 28. únor 2008 Původně zaslal: Yantschi Ozaj Numerous77, toto poznas? Je to relativne blizko pre nas, v Galante: http://www.sega.sk/hifigarage/?Page=72 jasne ze poznam...je to blizsko SA...aj ja som toho nazoru ze aktiv neni dobry...no ale kamos ma tu 800 W a to hra jak besne...ma kombi ale nekedy sa tam neda vydrzat...ked chces drnca tak si to kup... Citovat
Yantschi Odesláno 28. březen 2008 Autor Odesláno 28. březen 2008 Uplynul cas a ja som znova mudrejsi a skusenejsi, takze SAL je definitivne zavrhnuty, ako aj hocaky aktivny woofer. Rozhodol som sa pre 4 kanal, zatial su dve alternativny MacAudio Z4200, alebo MacAudio Fearless 4000 a woofer Hertz a znova viac alternativ: EBX300R (resp. EBX250R), alebo Hertz ES300. Co poviete, dobra zmena, nie? Este som sa nerozhodol, ci pasivnu bednu, alebo si bednu urobim sam. Citovat
bure Odesláno 28. březen 2008 Odesláno 28. březen 2008 taky jsem chtel neco co bude poradne hrat, ale zaroven nebudu pojizdnou diskotekou .....ma kombinace je nasledujici radio: sony explod CDX3300 (umi low pass filter dve urovne 80 a 120hz a ma extra zesileni linkoveho vystupu), v kufru blize nespecifikovany zesik a 250w roura starbass a jsem s tim nadmiru spokojen ... vevnitr to krasne hraje aj basuje a kdyz to dam jooo nahlas tak to venku sice slyset je, ale pojizdna diskoteka to v zadnem pripade neni Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.