f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 Cau, chtel jsem koupit pruziny od firmy Ventura, ale na tuning centru mi jsou schopni mi je dodat az do 3 tydnu a jelikoz mam prasklou pruzinu a potrebuju to mit tento tyden opravene, tak schanim pruziny co nejdriv. Takze pokud mate napad, kde by se dali sehnat, tak sem s tim. Mel jsem vyhledle tyhle http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=29404 pripadne muzou byt i WEITEC, ale ty bych asi bral zatim jen predni... (kvuli financim) Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Nikoho nic nenapada? Uz jsem obvolal snad vsechny dodavatele... :-( Vsichni mi rikaji az pristi tyden... Citovat
VladoHA Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 skus www.autofam.cz snad budes mat stastie Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Původně zaslal: VladoHA skus www.autofam.cz snad budes mat stastie hmm, tak do 14 dnu... Citovat
VladoHA Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 to ma mrzi dufal som ze ti pomozem skus este www.carstylingtuning.com ale nie som si isty Citovat
Demo Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 hod ocko sem http://tuning.autodoplnky.cz/tlumice-pruziny/?smid=3010 Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Původně zaslal: VladoHA to ma mrzi dufal som ze ti pomozem skus este www.carstylingtuning.com ale nie som si isty Tam jsem uz volal, sice jsem kontakt nasel jinde, ale cislo je stejne... vsude ta sama pohadka... Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Původně zaslal: Demo hod ocko sem http://tuning.autodoplnky.cz/tlumice-pruziny/?smid=3010 Tak na autodoplnkach me rozesmali. Pry 3 tydny dodaci lhuta na cokoli. Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Původně zaslal: VladoHA www. weitec.cz weitec nejdriv v utery:( Citovat
Demo Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 aha, ja tam kupuju jen zarovky - jinak to jsou hrozni curaci... Citovat
VladoHA Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 tak v utorok?ale su najrychlejsi ci nie?aku tam mas cenu? Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Nakonec jsem objednal tady: http://weitec.senkyr.cz/?page=start Budou mozna v patek nebo v pondeli. Cenu jeste presne nevim, čakom tam kupoval sadu za 4500,- Vzdal jsem zatim jen predni, at muzu aspon jezdit. Pocitam s cenou tak 2500,- Kdyz uvazim, ze za 2700 jsem mohl mit vsechny 4, tak je mi z toho smutno Jen ted nevim jestli mi tam vlezou letnaky 215/45R17 kdyz tam bude snizeni o 40mm [upravil dne 4/2/08 f3Rd@] Citovat
Demo Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 proc to auto chces snizit? ja jsem scorpiu zvysoval prdel a na 405 je repas zadku, takze taky nahoru. ty nemas rad svuj spodek vozu? Citovat
f3Rd@ Odesláno 5. únor 2008 Autor Odesláno 5. únor 2008 Původně zaslal: Demo proc to auto chces snizit? ja jsem scorpiu zvysoval prdel a na 405 je repas zadku, takze taky nahoru. ty nemas rad svuj spodek vozu? kvuli vzhledu a jizdnim vlastnostem.... co ti na to mam jineho rict... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.