Přejít na obsah
f3Rd@

Kde sehnat pruziny?

Recommended Posts

Cau, chtel jsem koupit pruziny od firmy Ventura, ale na tuning centru mi jsou schopni mi je dodat az do 3 tydnu a jelikoz mam prasklou pruzinu a potrebuju to mit tento tyden opravene, tak schanim pruziny co nejdriv. Takze pokud mate napad, kde by se dali sehnat, tak sem s tim.

Mel jsem vyhledle tyhle http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=29404

pripadne muzou byt i WEITEC, ale ty bych asi bral zatim jen predni... (kvuli financim) :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: VladoHA

to ma mrzi dufal som ze ti pomozem skus este www.carstylingtuning.com ale nie som si isty

Tam jsem uz volal, sice jsem kontakt nasel jinde, ale cislo je stejne... vsude ta sama pohadka... :grr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nakonec jsem objednal tady: http://weitec.senkyr.cz/?page=start

Budou mozna v patek nebo v pondeli.

Cenu jeste presne nevim, čakom tam kupoval sadu za 4500,- Vzdal jsem zatim jen predni, at muzu aspon jezdit. Pocitam s cenou tak 2500,- Kdyz uvazim, ze za 2700 jsem mohl mit vsechny 4, tak je mi z toho smutno :(

Jen ted nevim jestli mi tam vlezou letnaky 215/45R17 kdyz tam bude snizeni o 40mm :(

[upravil dne 4/2/08 f3Rd@]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Demo

proc to auto chces snizit? ja jsem scorpiu zvysoval prdel a na 405 je repas zadku, takze taky nahoru. ty nemas rad svuj spodek vozu?

kvuli vzhledu a jizdnim vlastnostem.... co ti na to mam jineho rict...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku