Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

.........Jakou minimalni dobu potrebujem, aby s urcitosti vsichni mravenci popadali?.........

No ale nejde mi na rozum, jak je možný že je to minimální doba:myslim:myslim, to je přece blbost. Neměla by to být doba maximální těch 1min a 40s. Za předpokladu "dobrého" náhodného rozmístění můžou popadat třeba za 50s. A při nejnevhodnějším rozmístění popadají nejdéle za 1:40. Takže je to doma MAXIMÁLNÍ......nebo se pletu??:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 30/1/08 Vopičí]

Odesláno
Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Ticcino

.........Jakou minimalni dobu potrebujem, aby s urcitosti vsichni mravenci popadali?.........

No ale nejde mi na rozum, jak je možný že je to minimální doba:myslim:myslim, to je přece blbost. Neměla by to být doba maximální těch 1min a 40s. Za předpokladu "dobrého" náhodného rozmístění můžou popadat třeba za 50s. A při nejnevhodnějším rozmístění popadají nejdéle za 1:40. Takže je to doma MAXIMÁLNÍ......nebo se pletu??:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 30/1/08 Vopičí]

E e. Je to minimální doba. Nejkratší doba, za kterou s určitostí všichni popadají.

Maximální doba kterou se tam udrží nebo minimální doba za kterou popadají. Žádnou dobu delší než 100 sekund se tam žádný neudrží. A potřebuješ minimálně 100 sekund, abys s jistotou mohl říct, že všichni popadají. To, že popadají dřív se nevylučuje. Jakákoliv doba kratší nežli 100 sekund nesplňuje podmínku "jistoty popadání". Proto je 100 sekund minimální dobou pro jistotu popadání.

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Ticcino

.........Jakou minimalni dobu potrebujem, aby s urcitosti vsichni mravenci popadali?.........

No ale nejde mi na rozum, jak je možný že je to minimální doba:myslim:myslim, to je přece blbost. Neměla by to být doba maximální těch 1min a 40s. Za předpokladu "dobrého" náhodného rozmístění můžou popadat třeba za 50s. A při nejnevhodnějším rozmístění popadají nejdéle za 1:40. Takže je to doma MAXIMÁLNÍ......nebo se pletu??:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 30/1/08 Vopičí]

E e. Je to minimální doba. Nejkratší doba, za kterou s určitostí všichni popadají.

Maximální doba kterou se tam udrží nebo minimální doba za kterou popadají. Žádnou dobu delší než 100 sekund se tam žádný neudrží. A potřebuješ minimálně 100 sekund, abys s jistotou mohl říct, že všichni popadají. To, že popadají dřív se nevylučuje. Jakákoliv doba kratší nežli 100 sekund nesplňuje podmínku "jistoty popadání". Proto je 100 sekund minimální dobou pro jistotu popadání.

Perfektní, už je mi to jasný, díky:super;):papa:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...