Guest xdevon Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 mrknu na net a zkusím vyhledat obadva typy a porovnat Citovat
Guest xdevon Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 tady je porovnání http://www.audioland.cz/compare.php?good1Id:2815|good3Id:|good2Id:2816|1201468945 je tam rozdíl v podsvětlení a v napětí takže co myslíš,který bys doporučil? Citovat
Guest xdevon Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 a ještě tu Alpine CDA-9884R mají na audioland.cz za 6200,což je o litr levnější než na prohifi.cz Citovat
Guest xdevon Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 a k čemu tam využiji ten kapacitor? Citovat
tanagy Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 No, ten kapacitor by ti byl asi nanic - používá se to při připojování subwooferu na zesilovač (takový rychlý zásobník energie pro subwoofer) samotný stojí kolem 1.700,- bys ho mohl někomu střelit. Ale jinak ta nabídka pro tebe asi až tak výhodná nebude, když to samotný rádio se dá sehnat za 5300,- (viz audioland) Citovat
marisw Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 V mojej 307 sw bolo tovarenske radio.....nehralo to zle , malo to nieco do plusu nad ubohostou vhodil som ho, pichol tam Alpine CDA 9853 R....a to je neuveritelny rozdiel.....pri tom su tam seriove repro.... http://www.alpine.sk/index.php?id=cda-9853r Citovat
marisw Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 Původně zaslal: numeros77 kamos vymenil origos radio za alpine v P 307 a ma tam tovarenske repro ale nechapal som ze ako to dobre hra...patria medzi najlepsie...ja som kupil sony a lutujem to:grr ja ti dam kamoša...ja som tvoj bratranec... ty bulo... sa za mna hanbis ci co :D:papa Citovat
Guest xdevon Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 a nevadí že je u toho rádia výstup 2V.u toho co sem napsal já tak tam je 4V.jaký je v tom rozdíl?ty 4 budou asi líp hrát.poznám to nějak? Citovat
tanagy Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 No, to výstupní napětí je psaný u RCA výstupů, což jsou výstupy pro přídavný zesilovač a oba mají být nízkoúrovňové - tzn. že z rádia má jít co možná nejkvalitnější, nezesílený signál, který si zesilovač zesílí. Rozdíl mezi 4V a 2V vidím poprvé a netušim proč je u dražšího 4V. A u toho dražšího je ještě příprava na procesor... Každopádně to při zapojení repráků přímo na rádio (tak to chceš udělat ty) nemáš šanci poznat, tam je důležitej výkon a to maj oba stejný 50W max Citovat
Guest xdevon Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 takže sa akorát rozmýšlím mezi http://www.carhifi-profi.cz/product_info.php?products_id=1789&cPath=18%3Cb%3E%3Ci%3E a http://www.audioland.cz/Alpine/Alpine-CDA-9884R_g2816.html nebo vlastně http://www.audioland.cz/Alpine/Alpine-CDE-9882Ri_g2815.html [upravil dne 28.1.2008 xdevon] Citovat
numeros77 Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 Původně zaslal: marisw Původně zaslal: numeros77 kamos vymenil origos radio za alpine v P 307 a ma tam tovarenske repro ale nechapal som ze ako to dobre hra...patria medzi najlepsie...ja som kupil sony a lutujem to:grr ja ti dam kamoša...ja som tvoj bratranec... ty bulo... sa za mna hanbis ci co :D:papa hej mlady klud!....pozname sa???:D:D Citovat
marisw Odesláno 29. leden 2008 Odesláno 29. leden 2008 Původně zaslal: numeros77 Původně zaslal: marisw Původně zaslal: numeros77 kamos vymenil origos radio za alpine v P 307 a ma tam tovarenske repro ale nechapal som ze ako to dobre hra...patria medzi najlepsie...ja som kupil sony a lutujem to:grr ja ti dam kamoša...ja som tvoj bratranec... ty bulo... sa za mna hanbis ci co :D:papa hej mlady klud!....pozname sa???:D:D ty kokos....ze mlady klud....... keby som si skor vrzol, tak som mohol byt tvoj otííííc :D:potlesk:P Citovat
marisw Odesláno 30. leden 2008 Odesláno 30. leden 2008 ALPINE JE ALPINE V Passate mam Panasonic strednej rady, cislo presne neviem ale alpine je na tom o sto krat lepsie...aj ked origo repro v Passate a v 307 sa nedaju ani zdaleka porovnavat..... V passate 8 x repro origo BOSE..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.