Mahony10 Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 Nevíte někdo prosím kde najdu motorek na ostřikovače u 406? Potřeboval bych totiž nějak odpijit ostřikování předních světel, protože to pak strašně ubejvá a je to podle mě zbytečný.... Citovat
Guest servisman Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 probíralo se to tu stačilo by vyndat pojistku [upravil dne 23/1/08 sarkomi] Citovat
Peťulák Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 No na my 306ce je pod nadobkou ostrikovace,ale musis si k nemu lehnout na zem,jinak ho nenajdes.Teda u me to tak je. Citovat
Mahony10 Odesláno 25. leden 2008 Autor Odesláno 25. leden 2008 Původně zaslal: sarkomi probíralo se to tu stačilo by vyndat pojistku [upravil dne 23/1/08 sarkomi] Díky moc, moc mi to pomohlo:super Citovat
Guest servisman Odesláno 25. leden 2008 Odesláno 25. leden 2008 Díky moc, moc mi to pomohlo:super není zač zde máš něco taky napsané [upravil dne 25/1/08 sarkomi] Citovat
Burisek Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 Původně zaslal: Mahony10 Původně zaslal: sarkomi probíralo se to tu stačilo by vyndat pojistku [upravil dne 23/1/08 sarkomi] Díky moc, moc mi to pomohlo:super Á mledej pán Pojer,nepletu se ?? Akorát nechápu,proč odpojovat ostřikovač čelního skla ??? Citovat
Guest servisman Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 odpojoval motorek pro ostřik světel :papa stačí pořadně přečíst co píše Potřeboval bych totiž nějak odpijit ostřikování předních světel, protože to pak strašně ubejvá a je to podle mě zbytečný.... [upravil dne 27/1/08 sarkomi] Citovat
Burisek Odesláno 27. leden 2008 Odesláno 27. leden 2008 aha,nějak jsem to přehlídnul...... omluva ..... naučím se do příště lépe číst,slibuju... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.