jarajarda Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Marline, tak prodej BMW a dej toho chudinku do fabrikovýho stavu:)))))) Citovat
Marcel505 Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Původně zaslal: Marlin ja nezertuji, ja to myslim vazne. A toz, sejne ho zachranim z vasich nezbednych pazour. Musím promluvit za sebe a za Dundeeho a budeme se opakovat: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Vtipálku My to taky myslíme vážně buml: Nejezdi, protože mrně už učí řídit, a to si piš že pak budeš mít v závodění dva soupeře! Citovat
buml Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Původně zaslal: Marcel505 buml: Nejezdi, protože mrně už učí řídit, a to si piš že pak budeš mít v závodění dva soupeře! copak Dundee vypravel za pohadky? Ja za to nemuzu, nakej matej na me poranu v Kostelci blika zezadu ze 405 ze nemam zapnuty svetla, tak se radsi jel pryc:D Citovat
Marcel505 Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Původně zaslal: buml Původně zaslal: Marcel505 buml: Nejezdi, protože mrně už učí řídit, a to si piš že pak budeš mít v závodění dva soupeře! copak Dundee vypravel za pohadky? Ja za to nemuzu, nakej matej na me poranu v Kostelci blika zezadu ze 405 ze nemam zapnuty svetla, tak se radsi jel pryc:D Já slyšel (nebo se mi to zdálo?) že prý jsi mohl jen zrychlovat, protože ti spadla láhev s pitím na kojení pod pedál brzdy... Citovat
Dundee Odesláno 22. leden 2008 Autor Odesláno 22. leden 2008 Tak dneska proběhl první výlet mimo silnice a Dřevák ho přežil:super, i když cestou zpátky začala znatelněji bouchat přední náprava, takže si pod Dřevákem budu muset někdy na chvilku ustlat;) Citovat
Marcel505 Odesláno 23. leden 2008 Odesláno 23. leden 2008 Původně zaslal: Dundee Tak dneska proběhl první výlet mimo silnice a Dřevák ho přežil:super, i když cestou zpátky začala znatelněji bouchat přední náprava, takže si pod Dřevákem budu muset někdy na chvilku ustlat;) Znatelněji??? Nechtěl jsi napsat "důrazněji"? Citovat
Dundee Odesláno 23. leden 2008 Autor Odesláno 23. leden 2008 Původně zaslal: Marcel505 Znatelněji??? Nechtěl jsi napsat "důrazněji"? Už vím, proč to tak bouchalo;) Povedlo se mi tam totiž namísto trojky nacpat pětku a při rychlosti 50 km/h se to prostě poloosám nelíbilo:mad: Jinak dneska jsme byli s kámošem na výletě v lese a cestou zpátky jsme si udělali takovou malou "off road" jízdu po polňačce, která byla samá díra (některý tak 50 cm hluboký) a Dřevák si se všema statečně poradil:super Zítra se pokusím dodat nějaký fotky, jak teď vypadá Citovat
Marcel505 Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 Původně zaslal: Dundee ... Dřevák si se všema statečně poradil:super Zítra se pokusím dodat nějaký fotky, jak teď vypadá Ti do nějaký spadnul? Citovat
Dundee Odesláno 24. leden 2008 Autor Odesláno 24. leden 2008 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Dundee ... Dřevák si se všema statečně poradil:super Zítra se pokusím dodat nějaký fotky, jak teď vypadá Ti do nějaký spadnul? Nespadnul, jen ta cesta vypadala jako tankodrom, na kterej každý dva metry spadl granát (tu díra vlevo, tu vpravo a sem tam přes celou cestu) Citovat
jarajarda Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 Původně zaslal: Dundee Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Dundee ... Dřevák si se všema statečně poradil:super Zítra se pokusím dodat nějaký fotky, jak teď vypadá Ti do nějaký spadnul? Nespadnul, jen ta cesta vypadala jako tankodrom, na kterej každý dva metry spadl granát (tu díra vlevo, tu vpravo a sem tam přes celou cestu) No sem zvědav jak dlouho Ti vydrží:D:D Citovat
Dundee Odesláno 24. leden 2008 Autor Odesláno 24. leden 2008 jarajarda: Já doufám, že dlouho (neskákal jsem přes ty díry, ale snažil jsem se je co nejvíc objíždět, holt to moc nešlo) Včera to vypadalo hůř, za světla nic moc:D Citovat
Dundee Odesláno 24. leden 2008 Autor Odesláno 24. leden 2008 Původně zaslal: vix Marcel si totiž kdysi řekl, že bude zachranovat stará auta. A Dundee mu s tím pomáhá Tak abys věděl, že "zachraňovat" ho fakt moc nemá cenu. Nefotil jsem úplně všechno, tohle jsou nejhorší věci;) Jo a zvenku to vypadá ještě slušně, pohled z vnitřní strany je horší... Citovat
jarajarda Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 Ale od prvního pohledu nevypadá zle.. Citovat
Pata Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 :super:super toz at slouzi, dokud se nerozpadne Citovat
jarajarda Odesláno 24. leden 2008 Odesláno 24. leden 2008 Tak Dundee, koukej se podívat sem a ne že budeš takovej saďour a to auto tak zkončí:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.