Jump to content
Sign in to follow this  
jarino1978

občasné cukanie

Recommended Posts

Zdravím !

Občas sa mi vyskytuje nasledovný problém. Pri ustálenej jazde, niekedy pri 2000-2500 ot/min ,alebo niekedy pri 3500-4000 ot/min mi niekedy auto začne cukať, ako keby dochádzal benzín.Vie to tak 3-4 krát viditeľne cuknúť a potom je to ok.Stáva sa to aj viac krát , napr. pridám na 2000-2500, potom pridám viac, preradím napr. na 3 , znova 2000-2500, a zasa...Pridám na 4-ku, zasa 2000-2500 a zasa. Niekedy to robím, niekedy nie. Ale vždy po pridaní motor bez problémov akceleruje... Rozmýšlal som nad tým, či nemám špinavú benzínovú nádrž, alebo palivový filter...Už sa Vám to niekomu vyskytlo. Teda dúfam, že nie je na motore nejaká porucha.

P307, 1,6 16V, benzín, najazdené 122 000 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noo ako to tak sledujem neviem či to nieje ako moje cukanie tiež sa to podobne sprava a niekedy sa to cele trase aj ked auto stoji na mieste nedavno som to riešil vola sa to auto samovolne cukne ale tiež prave riešim klepotanie ktore sa už stalo z toho cukania mam najazdenych 53000km tak si na tom ešte dost dobre ked maš 122000km :D ale neviem či je to to same čo robi mne no možne to ja u mna je to s največšou pravdepodobnostou silentblok motora a asi ten spodny su tam 3 no a ten dole najčastejšie odchazda a potom robi šarapatu v pondelok teraz idem do servisu tak budem vediet na isto a možem ti dat vediet ale može to byt aj tvoj pripad tak zatial je to možno len cukanie a zachvilku by sa ti malo začat ozyvat take tlmene klepanie a potom klepanie viac až ti to pojde na nervy ako mne :grr idem to dat vymenit :roker

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravíčko, mě dělalo něco podobného 306stka, 1.6 benzin..vyměnil jsem svíčky a cukání zmizelo...občas se mi rozsvítila i kontrolka motoru na palubni desce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak daj potom vediet čo si zistil ja tiež len typujem na silentblok aj dufam že v mojom pripade to bude ono čo by aj malo bytuvidim v pondelok dam avízo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×