Kamart Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Potřeboval bych zjistit, kde asi se nachází modul zapalování Přikládám foto motoru..lepší nemám snad to bude stačít... Citovat
Hafity Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Motor na fotce nemá rozdělovač a neměl by mít ani zapalovací modul. Citovat
kamen22 Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Funguje to tak , ze ten cierny stvorec kde su zapojene 4 zapalovace kable k svieckam je dvojita indukcna cievka a cez ten tusim 4pinovy kabel ju budí priamo riadiaca jednotka. Původně zaslal: Kamart a jak to teda funguje? Citovat
Hafity Odesláno 16. leden 2008 Odesláno 16. leden 2008 Původně zaslal: kamen22 Funguje to tak , ze ten cierny stvorec kde su zapojene 4 zapalovace kable k svieckam je dvojita indukcna cievka a cez ten tusim 4pinovy kabel ju budí priamo riadiaca jednotka. Původně zaslal: Kamart a jak to teda funguje? Tak nějak.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.