Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206cc rezervni kolo


Guest Makkii

Recommended Posts

Původně zaslal: Sapik

Původně zaslal: hocik

Chlapi,co máte napsáno ve velkém TP?Máte tamnapsanou vyjímku na rezervu?

Sice nejsem chlap:D ale můžu Ti říct, že ve velkým techničáku žádnou vyjímku nemáme

[upravil dne 8.1.2008 Sapik]

Promin,omlouvám se nechtěl jsem urazit.Ale myslím,že pokud má někdo koupenou v česku tak to tam musí být napsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hocik

Ale myslím,že pokud má někdo koupenou v česku tak to tam musí být napsané.

To je pak otázka, kolik tu jezdí CC opravdu prvně koupenejch v ČR :myslim Na technický sem s tím ještě nebyl (krom evidenčky samozřejmě, ale tam opravdu povinnou výbavu nekontrolujou) a policajti mi do kufru taky ještě nelezli.

Jinak myslím že i kdybych na silnici narazil na nějakýho hodně šťouravýho příslušníka, rezervu ukecám. Na první pohled je jasný, že není kam dát a sprej na opravu gum v autě vozím. Technická je zatím otázka vzdálený budoucnosti.

Ale když nad tím tak přemejšlím - výjimku dostává přece typ vozu, ne jen jeden konkrétní kus danýho typu. CC je bezpochyby pro provoz na českejch komunikacích schválený. Přiznám se že sem ještě s žádným autem na technický nebyl, takže jak to probíhá vím jen z povídání. Jak se zachová technik, když na autě nenajde rezervu a já mu budu tvrdit že na to mám výjimku? Půjde se dívat do mýho velkýho techničáku a jak tam tu výjimku nenajde mám problém? Nebo půjde hledat do nějaký svojí databáze, kde by ke každýmu typu auta měl uvedený výjimky?

A při dovozu přece taky auto musí projít jakousi technickou, ne? Kdyby tohle auto bylo nezpůsobilý pro provoz na českejch komunikacích, tu technickou nedostane a já ho tady následně nemůžu uvést do provozu, je to tak?

Nevím, čím víc nad tím přemejšlím, tím míň mě absence poznámky o rezervě ve velkým techničáku trápí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem byl s cecilkou na technické(mám tam dobrého známého i na ůřadě),je to dovoz tak to dal do počítače podle vin a bylo to ve shodě s předpisem na který ta vyjímka nebyla.Byla až od ročníku 2003 a to by mi i napsal.Jak jsem to byl přihlašovat tak technikovi bude stačit ofocený TP český kde tam ta vyjímka bude a dopíše mi hu tam a nebo Potvrzení z peugeot,ale tam za to budou chtít určitě tak čtverku jako za každé razítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne zcela rozumím poznámce o tom, že je výjimka až od ročníku 2003. To znamená že starší ročníky by měly tu rezervu vozit? To je nějaká blbost, ne? Přece to auto muselo bejt schválený pro provoz bez rezervy hned od začátku uvedení na českej trh, ne?

Můj aktuální názor je zhruba následující: Řešit rezervu má význam až v okamžiku, kdy jedu na technickou. Tam bych na rezervu taky kašlal a přijel s autem jak je. Když by chtěl technik hodně prudit a kvůli tomuhle mi technickou nedal, sou dvě možný řešení

- buď oběhat pár míst a tu výjimku si nechat do techničáku dopsat (za předpokladu že to bude možný)

- nebo si někde rezervu pučit a hodit jí do kufru...

Vidí to někdo jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ja som napisal priamo do Peugeotu tam odkial bolo aj coca oni k tomu poslali to a momentalne to riešim jesli mi to dopíšu do techničaku a ak ano tak vam to oznamim:)

post-0-14109598482632_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

V peugeotu to bolo zadara no pokial neratam cenu COC 4000.-sk.A v techničaku to asi budem mat tiež teraz to riešim.Ale akonahle to budem mat dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

V peugeotu to bolo zadara no pokial neratam cenu COC 4000.-sk.A v techničaku to asi budem mat tiež teraz to riešim.Ale akonahle to budem mat dam vediet

Díky,jsem zvědav.Jo máte to blbé,že musíte mít ten coc list.Řešil jsem to na několika motorkách co se prodávaly na Slovensko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...