KoNG Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 Má někdo na 206 tyhle papuče ? Chtěl bych to vidět než to koupím Díky Citovat
olda Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 Mám je na 306?moc to nepomůže,ale aspoň pro představu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.