MirasCC Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 Na autorevue dnes vyšel článek s nadpisem Peugeot 308 RC Z půjde definitivně do výroby Co myslíte, odváží se Peugeot? Bude sériovka vypadat stejně skvěle jak studie, nebo jí ještě stihnou ubrat na kráse? Kdybych tou dobou měl přemejšlet nad novým vozem, asi bych hodně váhal mezi CC a RC Z Citovat
Vertex Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 Tak to je náramný :o:o :super:super Citovat
Béďa Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 joo tak jestli tohle pujde do vyroby tak to bude super.. Citovat
Zdeny Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 Tak na toto už pomalu střádám!:PPár měsíců už si ho hýčkám na ploše:superNevíte,kolik tak bude stát?:aut:aut:aut Citovat
mk405 Odesláno 8. prosinec 2007 Odesláno 8. prosinec 2007 zajímavé vozítko ale moc bych tomu nevěřil že do výroby půjde takto beze změn... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.