bobas Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 Dobrý den.Problém je takový že se prišla hláška ECO MOD a auto již nejde nastartovat starter netočí,čerpadlo taky ne a při startu pouze cvaká relé pod pojistkovým boxem.PS Baterka již nová nabitá.Nevite co s tím?.Diky. Citovat
KoNG Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 udělalo to zničeho nic nebo tomu něco předcházelo ? Dlohodobé odpojení AKU ? Citovat
bobas Odesláno 28. listopad 2007 Autor Odesláno 28. listopad 2007 bohužel zničeho nic.Normalní zaparkování do garáže a ráno tohle. Citovat
KoNG Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 začal bych prvně pojistkami a jejich kontrolou rovněž by neškodilo uvést něco o voze? [upravil dne 28.11.2007 KoNG] Citovat
bobas Odesláno 28. listopad 2007 Autor Odesláno 28. listopad 2007 pojistky jsou všechny v pořádku i v motorovém prostoru.Je to 1.4hdi rok výroby 2002,50kW typ motoru 8HX. Citovat
KoNG Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 na displeji svítí jenom ECO mod a nesepne ani starter ? No asi bych začal resetem ŘJ takže na více jak 10minut odpojit baterku pak zapojit a zkusit co to bude dělat doporučuji dát klíček do zapalování otočit do druhé polohy ale hnedka nestartovat chvlili potrvá než se načte imobilizer a pak natočit pokud to ani nehlesne viděl bych to na diagnostiku zřejmě něco kykslo (BSI) Citovat
bobas Odesláno 28. listopad 2007 Autor Odesláno 28. listopad 2007 přesně tak sviti eco mod a nestartuje.Zkusim to.Dík.Napišu. Citovat
jonas Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 zdravim, nechci rušit ale potřeboval bych poradit s nastavenim rozvodu u 405 1,9 bezin Citovat
KoNG Odesláno 28. listopad 2007 Odesláno 28. listopad 2007 Původně zaslal: jonas zdravim, nechci rušit ale potřeboval bych poradit s nastavenim rozvodu u 405 1,9 bezin založ si nové téma Citovat
KoNG Odesláno 29. listopad 2007 Odesláno 29. listopad 2007 tak jedině odtah do autorizovaného servisu aby to napíchyl na diagnostiku (zřejmě se ti smázla jednotka BSI nebo odešla) Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 Diagnostika odhalí víc , možná se bude přehrávat SW Přeji příjemný den a jsem s pozdravem Trávniček Petr skladník Peugeot DOMANSKÝ, spol. s r.o. koncesionář PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542 Internet: www.domansky.cz E-mail: petr.travnicek@domansky.cz PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.