Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 S16


mino

Recommended Posts

Původně zaslal: kujon106

Tak bohužel kluci :( měl sem zálusk na tohohle krasavce:

http://auto.bazos.cz/inzerat/937740/Peugeot-106-S16-87kw.php

Ale jelikož sem student, tak snánění peněz šlo pomalu. Na inzerát sem koukal už asi 3měsíce, dával prachy do kupy. Dneska mi přišel táta povědět, že zbytek by mi rodina mohla propůjčit. Tak sem zajásal, načež sem teda hnedle volal majiteli, ale auto se DNESKA prodalo :( Je to k vzteku, fakt že jo, myslim že dneska celej den se mnou nic nebude. Ale zejtra začnu hledat znovu ;)

Auta budou, my nebudem...určitě najdeš lepší;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jeste neco,myslim si ze je to docela vazne:bojimDneska(a nejen dneka,nekdy se to stane)jem tam nemohl ani za kus jatry zaradit 1a2.Musel sem zastavit a poradne vsechny zbyvajici rychlosti vyskouset a az pak to slo,a nekdy se to stava ze mi tam nejde zaradit spatecka.Doufam ze nebudu muset po vanocich menit prevodovku:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

a ty vis ze to tim muze byt;),bo se to vzdycky stane po nejake dobe jak auto stoji a vychladne.Budu to pozoroval,ale doufam ze to bude jen tim

Bud v klidu:)taky se mi to stalo nešla tam jednička..Vypnul jsem motor dal jsem tam jedničku a bylo to v pohodě..A zpátečka vypadávala nechal jsem tam narovnat takovou tu tyčku a bylo to ok:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW... chlapi nedavno jsem videl jednu sotošestku pod kamionem zezadu a musim řici, že moc bezbečné auta nemáme :-D. Nicméně jsou krásná, hravá, skvělá a i 1,4 je boží a jede skvěle... tak me napada... neudeláme nekdy 106 párty? žebychom se nekde sešli, pokecali, probraly nějaké ty problémky okolo 106, třeba ošahaly druhé 106ky a tak.. tedy pokud už nic takého není...???? dikes. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...