Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 S16


mino

Recommended Posts

Taky sem nad ni premyslel ale nakonec chci 5dv,1.4 motor,klima a nejlip modra barva:aut.Nevite nekdo o nekom kdo by mi neco takovyho mohl dotahnout z nemecka,nebo italie nebo z jine kvalitni eu zeme??????A hlavne aby tomu rozumnel a pri koupi to auto proklepal jako rizek,jestli je v dobrem stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatá je super:)jinak nějaké info o mé zlaté 106 GTI je tu

http://moje.auto.cz/106-GTI/spunt.html

jinak jede jako Ďábel.do 4 tisíc otáček se to chová celkem normálně jako klasická 1,4 nebo 1.6..Ale jak přeskočíš tuto hranici(když jsem to zažil poprvé myslel jsem že do mě někdo zezadu narazil )letí to nakopnutě až do 8 tisíc.2 rychost hrabeš zase 8 tisíc 3 rychost zase si lehce podhrábne a letí a letí..Na 2 tam mám 110 na 3 to jede 160 na 4 200 a pětka je tak na udržení tech 220-230km:)Jestli si chce někdo toto auto koupi tak vřele doporučuji ale pozor je to zbran.Musí být fakt celé v pořádu hlavně brzdy a celej podvozek.Nějkam to narvat tak je hotovo..Ale když se to netočí je to pohodové auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Jakube, ty si tu zlatou kupoval celkem nedávno, viď? Já sem na ní na internetu taky pokukovat :) Za kolik nakonec šla? Myslim že u ní byla cenovka 99, jestli se nepletu.

jasně mám ji asi no cca5 měsíců..letí to.nakonec si něco z auta vzal a bylo cca za 90..Ale od té doby už jsem tam nějaký ty penízky dal:):potleskale poznal jsi ji dobrý:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: makouš

crack:a jak jsi s nima spokojeny pridaj nejaky vykon nebo je to jen na pohled:myslim

Tak na pohled bych je tam opravdu za ty peníze nedával:D je to dost znát od 4tisíc otáček že to líp táhne,ještě sem teda na brzdě nebyl abych dokázal říct číslo.A taky maj výhodu že seriový svody vážej asi 15kg a tyhle vážej asi 6kg,což je dost dobrý sebrat váhu ze předku;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: Crack

jakub106GTI:ty to máš přečipovaný že ti to točí do 8mi?

¨

Lehce upravenou řídící jednotku.....Před tím to myslím končilo na 7300 ale ted si nejsem jistej..

Jo jo 7350rpm a jak si s tou jednotkou spokojenej a na kolik tě to vyšlo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel kluci :( měl sem zálusk na tohohle krasavce:

http://auto.bazos.cz/inzerat/937740/Peugeot-106-S16-87kw.php

Ale jelikož sem student, tak snánění peněz šlo pomalu. Na inzerát sem koukal už asi 3měsíce, dával prachy do kupy. Dneska mi přišel táta povědět, že zbytek by mi rodina mohla propůjčit. Tak sem zajásal, načež sem teda hnedle volal majiteli, ale auto se DNESKA prodalo :( Je to k vzteku, fakt že jo, myslim že dneska celej den se mnou nic nebude. Ale zejtra začnu hledat znovu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...