Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Mám prosbičku - rosí mi jeden vstřik na P106 1,5d - je možné ho nějak přetěsnit, nebo je potřeba nový, popřípadě jestli nevíte kde ho sehnat a cca za kolik. Předem děkuji za všechny odpovědi. Citovat
Cacorka.S Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Původně zaslal: Mikagen Mám prosbičku - rosí mi jeden vstřik na P106 1,5d - je možné ho nějak přetěsnit, nebo je potřeba nový, popřípadě jestli nevíte kde ho sehnat a cca za kolik. Předem děkuji za všechny odpovědi. Ahojky sousede, tady se jukni na tyto stránky...máme s nimi velmi dobré zkušenosti... http://peugeot.autovrakoviste.cz/ Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Sousede ??? Něco mi uteklo :-) ? Děkuji za odkaz-mrknu na to - jinak good car Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Tak bohužel vstřiky v http://peugeot.autovrakoviste.cz/ jsou vyprodané - nějaké další nápady??? Citovat
Cacorka.S Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Původně zaslal: Mikagen Sousede ??? Něco mi uteklo :-) ? Děkuji za odkaz-mrknu na to - jinak good car neuteklo ti nic, jen že jsem též Žižkovanda jak poleno hihi, proto sousede hmmm Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Aha tak to jo - já jsem se bohužel ale právě odstěhoval - už mě nebavilo mít každodenní strach co mi kdo zase provede s autíkem. Teď mám zahradu a garáž a jsem happy Citovat
Cacorka.S Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Původně zaslal: Mikagen Tak bohužel vstřiky v http://peugeot.autovrakoviste.cz/ jsou vyprodané - nějaké další nápady??? Tak to fakt nevím...v těch Roztoklatech jsem ted byla dvakrát, proto o nich vím, našla sem je díky googlu...zkus si vyhledat jiná vrakoviště, toto jsem doporučila, protože dávají záruku a navíc jsou ochotni vzít zpět za plnou cenu. Citovat
kohlla Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Kousek od Malčeva je ještě tohle http://www.autoland.cz/ Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Ještě se zeptám, je možné, když rosí jeden vstřik, že by se 3x zvýšila spotřeba??? Nebo mi jen blbne ukazatel paliva??? Je možné ten vstřik nějak přetěsnit? Citovat
kohlla Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Přetěsnit... záleží odkud rosí. FOTO by nebylo? Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Ztaím ne bohužel - předpokládám, že tam jsou možné 2 místa kolem trubičky s přívodem nafty a kolem závitu do motoru - nebo je ješt jiná možnost??? Citovat
Cacorka.S Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Původně zaslal: Mikagen Aha tak to jo - já jsem se bohužel ale právě odstěhoval - už mě nebavilo mít každodenní strach co mi kdo zase provede s autíkem. Teď mám zahradu a garáž a jsem happy Jéééé ty se máš...tak gratuluji k přemístění Musím zaťukat, ale zatím se mi u nás nikdo do auta nejukal ani do jednoho. Ale podívali se mi po radiu na jiné Praze pacholci. Citovat
kohlla Odesláno 14. listopad 2007 Odesláno 14. listopad 2007 Tak tady sem sehnal obrázek vstřiku: 8,9 - těsnění vstřik.bmp Citovat
Mikagen Odesláno 14. listopad 2007 Autor Odesláno 14. listopad 2007 Takže jestli tomu dobře rozumím, tak č.9 a 8 by mělo být těsnění ??? Citovat
Mikagen Odesláno 15. listopad 2007 Autor Odesláno 15. listopad 2007 Tak jestli tomu doibře rozumím, tak po výměně uvedených těsnění by vše mělo být zase allright??? Citovat
kohlla Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 No tak to není jistý ale mohlo by to pomoct Citovat
Mikagen Odesláno 15. listopad 2007 Autor Odesláno 15. listopad 2007 Oj - ty jsi stále on-line to je paráda. Co jiného by tam moihlo být šajze - ty střeva vevnitř??? Když to bude ale utěsněné, tak se to nemůže dostat ven ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.