Michal.B Odesláno 9. říjen 2007 Odesláno 9. říjen 2007 Zdarec,chtěl bych se zeptat jak často se mění olej v převodovce a jaky typ se tam leje a kolik ,pokud možno doporučte nějaky:xvul [upravil dne 9/10/07 Michal.B] Citovat
jara072 Odesláno 9. říjen 2007 Odesláno 9. říjen 2007 Nalistuj stránku č.9 a tam je "Výměna převodového oleje - Fotodokumentace" ,pomohlo mi to. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.