Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s 206CC


ajsik

Recommended Posts

Původně zaslal: kohlla

U každýho cabria ty oblouky nejsou:(

No tak takový auto bych nechtěl ty oblouky tam mají být právě pro to když jde auto v rotaci na střechu oblouk by měl vystřelit a vysunout se na uroveň vyšky předního sloupku (ramu okna) a na tom by mělo auto udržet. A tím zahránit lidské životy uvnitř vozu. Při čelníma ani jiném nárazu oblouky nefungují :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

207 a 307 vystřelovací oblouky už mají, u 206 se tahle vymoženost ještě nenachází. Cestující na předních sedadlech by měli vystačit i se stávajícím prostorem (pokud při běžným posazu nekoukaj vrchem), případneh pasažer na zadních by měl zřejmě smolíka. Docela by mě zajímalo, jaký sou statistiky jízdy břichem nahoru v kabriu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezbečnost je dobra vec.Bez airbagov si už nevieme asi ani predstavit auto ale este pred chvílou nam stačili škodovky a tie mali airbagi asi skoro vsade však.NO a vystrelovacie obluky je už len maličkost.206cc ma zosilneny čelny ram a technicky je nemožne aby ked sa prevrati nastal kontakt s hlavou.Samozrejme nieje naraz ako naraz a ked to prie tak nepomožu ani vystrelovacie sedačky a nieto este rami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim to je divný - dneska jsem volala prodejci peugeotu a po té co sem mluvila snad s celým osazenstvem mě pán řekl, že se ty zadní opěrky hlavy při převrácení vystřelí o15 cm..no nic budu pátrat dál a zítra zavolám někomu jinýmu a su zvědavá co se dozvím:D a auto si koupíme i bez těch vystřelovacích opěrek, kabrio je můj sen a vzadu jako spojumajitel sedět až na vyjímky neplánuju:D ale zejtra zavolám dalšímu prodejci a uvidíme co se dozvím:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

b ohužel to nemužu nikde najít , jsem se chtěl hodit nějaký schéma ale asi šptně hledám přijde m idivné že by to 206 neměla alespoň novější verze třeba od roku 2003 :) Když to má i Honda S2000 a to už je pěkně stařičkej kousek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoumal sem to v katalogu náhradních dílů, opravdu sem tam nikde nic ve smyslu vystřelovacícho mechanismu neviděl. Možná že je to tam jen nasazený a při převrácení to o 15 cm vypadne :D

EDIT: Vypadá to tam takhle nějak, pro srovnání stejnej pohled na 207 (206 vlevo, 207 vpravo)

[upravil dne 16/10/07 MirasCC]

post-0-1410959674419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...