Tommy306 Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: RomanNR btw....ako si sa s nimi spojil? a ako to prebiehalo...poslali nejaky vzorkovnik alebo vsetko islo telefonicky?...dik ja na ne narazil, kdyz meli pobocku jeste v Olomouci..taky nemeli na muj model presnej strih, takze mi to museli odmerovat primo z my sedacky Citovat
Guest MMMMM Odesláno 22. září 2007 Odesláno 22. září 2007 Docela bych potahy z http://www.autopotahy.sk/ chtěl vidět na mé 407. Citovat
Dress Odesláno 23. září 2007 Odesláno 23. září 2007 potahy mám odsud: http://www.automega.cz/ vzor žakar audi, vypadají a slouží velmi dobře, výborně sedí, kvalitní provedení, jen ta cena, na 2O6 stály 3500,- Citovat
RomanNR Odesláno 25. září 2007 Autor Odesláno 25. září 2007 Původně zaslal: Tommy306 Původně zaslal: RomanNR btw....ako si sa s nimi spojil? a ako to prebiehalo...poslali nejaky vzorkovnik alebo vsetko islo telefonicky?...dik ja na ne narazil, kdyz meli pobocku jeste v Olomouci..taky nemeli na muj model presnej strih, takze mi to museli odmerovat primo z my sedacky ...no z toho mailu sa mi nezdalo ze by mali velky zaujem..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.