Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Lukas24

spodek zadního a předního nárazníku u kola ... ale ty čísla jsou plus mínus cm , protože jsem neměřil na nejrovnějším terénu(ještě poměřim líp) ....každopádně poměr délek předku a zadku by to mělo vystihovat ... jinak pružiny mám vyhlídnutý přímo na tenhle typ auta(což je asi normální:D)

změř to na začátku a na koncu prahu.

Ono zas když snížíš jen zadek aby si neměl ve předu mezi kolem a blatníkem velkou díru a vzadu malou to by vypadalo blbě.

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

spodek zadního a předního nárazníku u kola ... ale ty čísla jsou plus mínus cm , protože jsem neměřil na nejrovnějším terénu(ještě poměřim líp) ....každopádně poměr délek předku a zadku by to mělo vystihovat ... jinak pružiny mám vyhlídnutý přímo na tenhle typ auta(což je asi normální:D)

změř to na začátku a na koncu prahu.

Ono zas když snížíš jen zadek aby si neměl ve předu mezi kolem a blatníkem velkou díru a vzadu malou to by vypadalo blbě.

Já se právě rozmejšlim jestli jen vzadu nebo obojí , je fakt ,že sem si říkal ,aby to vypadalo symetricky tak by člověk měl snižovat i předek ... já o tom zatím jen přemýšlim a kupovat budu až začas , jen mě to zajímalo! poměřim a uvidim Dík;)

Odesláno
Původně zaslal: Lukas24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

spodek zadního a předního nárazníku u kola ... ale ty čísla jsou plus mínus cm , protože jsem neměřil na nejrovnějším terénu(ještě poměřim líp) ....každopádně poměr délek předku a zadku by to mělo vystihovat ... jinak pružiny mám vyhlídnutý přímo na tenhle typ auta(což je asi normální:D)

změř to na začátku a na koncu prahu.

Ono zas když snížíš jen zadek aby si neměl ve předu mezi kolem a blatníkem velkou díru a vzadu malou to by vypadalo blbě.

Já se právě rozmejšlim jestli jen vzadu nebo obojí , je fakt ,že sem si říkal ,aby to vypadalo symetricky tak by člověk měl snižovat i předek ... já o tom zatím jen přemýšlim a kupovat budu až začas , jen mě to zajímalo! poměřim a uvidim Dík;)

Já jsem snížil napřed jen předek ale ted kdybych snižoval auto tak jedině cely a i se sport. tlumiči.

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

spodek zadního a předního nárazníku u kola ... ale ty čísla jsou plus mínus cm , protože jsem neměřil na nejrovnějším terénu(ještě poměřim líp) ....každopádně poměr délek předku a zadku by to mělo vystihovat ... jinak pružiny mám vyhlídnutý přímo na tenhle typ auta(což je asi normální:D)

změř to na začátku a na koncu prahu.

Ono zas když snížíš jen zadek aby si neměl ve předu mezi kolem a blatníkem velkou díru a vzadu malou to by vypadalo blbě.

Já se právě rozmejšlim jestli jen vzadu nebo obojí , je fakt ,že sem si říkal ,aby to vypadalo symetricky tak by člověk měl snižovat i předek ... já o tom zatím jen přemýšlim a kupovat budu až začas , jen mě to zajímalo! poměřim a uvidim Dík;)

Já jsem snížil napřed jen předek ale ted kdybych snižoval auto tak jedině cely a i se sport. tlumiči.

ještě otázečku ... když říkáš ,že i se sportovními tlumiči , jak se tedy auto chová s těmi normálními?;)

Odesláno
Původně zaslal: Lukas24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Lukas24

spodek zadního a předního nárazníku u kola ... ale ty čísla jsou plus mínus cm , protože jsem neměřil na nejrovnějším terénu(ještě poměřim líp) ....každopádně poměr délek předku a zadku by to mělo vystihovat ... jinak pružiny mám vyhlídnutý přímo na tenhle typ auta(což je asi normální:D)

změř to na začátku a na koncu prahu.

Ono zas když snížíš jen zadek aby si neměl ve předu mezi kolem a blatníkem velkou díru a vzadu malou to by vypadalo blbě.

Já se právě rozmejšlim jestli jen vzadu nebo obojí , je fakt ,že sem si říkal ,aby to vypadalo symetricky tak by člověk měl snižovat i předek ... já o tom zatím jen přemýšlim a kupovat budu až začas , jen mě to zajímalo! poměřim a uvidim Dík;)

Já jsem snížil napřed jen předek ale ted kdybych snižoval auto tak jedině cely a i se sport. tlumiči.

ještě otázečku ... když říkáš ,že i se sportovními tlumiči , jak se tedy auto chová s těmi normálními?;)

s normálními je to měký.

Odesláno

bud nesnizovat, a nebo i s tlumicema....

Origo tlumice a tvrdsi pruziny je kombinace ktera nejde moc k sobe. Pruzina je moc tvrda a mekky tlumic neumi zastavit jeji rozkmit. Nejen ze driv odejdou tlumice pac se unavej, ale auto bude houpavejsi a bude obcas jakoby skakat...

Odesláno

ja muzu doporucit taky rovnou vymenu pruzin i tlumicu, ale nejlepe dat pneumaticky podvozek, bo az to snizis a budes chtit vjet na nejakou rozkopanou cestu nebo polnacku, tak si to akorat podres... :(

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

muj sen, stavitelny podvozek :-)

taky už mám vyhlídlej od KW:D

Ale to nastavýš jednou a je to (pokud nemyslíš vzducháč)

Odesláno
Původně zaslal: Yves

bud nesnizovat, a nebo i s tlumicema....

Origo tlumice a tvrdsi pruziny je kombinace ktera nejde moc k sobe. Pruzina je moc tvrda a mekky tlumic neumi zastavit jeji rozkmit. Nejen ze driv odejdou tlumice pac se unavej, ale auto bude houpavejsi a bude obcas jakoby skakat...

:myslim Hmmm...zaujimavy nazor.

Este som pruziny nevymenil, myslite ze ani nemam ked nemenim aj tie tlmice???

Odesláno

to neni tak strasny ?:-)

15 tacu, no a zbytek udela mechanik, nebo to je uni podvozek?

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

to neni tak strasny ?:-)

15 tacu, no a zbytek udela mechanik, nebo to je uni podvozek?

Za tech 15 000 je to dobrá cena když stavitelný KW stojí 35 000.

Ale co to umí?

Muže se při jízdě nastavit jakákoli výška nebo jen se to zvedne a jedeš?

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Scratch

to neni tak strasny ?:-)

15 tacu, no a zbytek udela mechanik, nebo to je uni podvozek?

Za tech 15 000 je to dobrá cena když stavitelný KW stojí 35 000.

Ale co to umí?

Muže se při jízdě nastavit jakákoli výška nebo jen se to zvedne a jedeš?

mas tam myslim 3 polohy, normal, \"aznazem\" a zvednuto. Menit to muzes libovolne nezavisle na vsech kolech

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...