TO Odesláno 12. říjen 2003 Odesláno 12. říjen 2003 cau chlapi, mel jsem vzdycky benzin a tam vim o cem je rec co se tyka ladenych vyfuku...ale ted jsem si poridil 2.0HDI...a nevim jak na to, respektive co na to..mate nekdo zkusenosti s HDI a ladenym vyfukem ????? prece jenom nafta je trochu vice hlucna a nerad bych mel z auta velmi hlucny traktor.... [Editován dne 12/10/03 TO] Citovat
StreetPro Odesláno 13. říjen 2003 Odesláno 13. říjen 2003 nafta v turbu neni hlucna, spis je problem vubec nejakej zvuk vydolovat... doporucuju dat jen uplne otevreny absorbcni tlumic na konec a ostatni ponechat jak jsou a budes spokojenej... Citovat
Alííí Odesláno 13. únor 2004 Odesláno 13. únor 2004 Taky teď budu vymejšlet novej poslední tlumič na 2.0 HDi, potřebuju z něj dostat nejen zvuk, ale hlavně 2 oválný koncovky do nárazníku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.