mato Odesláno 23. srpen 2007 Odesláno 23. srpen 2007 NOVA SKUSENOST: TO ZE SA NA SVIECKE ISKRí ,NEZNAMENA ZE MATE ISKRU!!! Citovat
kobr Odesláno 23. srpen 2007 Odesláno 23. srpen 2007 Původně zaslal: mato NOVA SKUSENOST: TO ZE SA NA SVIECKE ISKRí ,NEZNAMENA ZE MATE ISKRU!!! Protože ve válci při kompresním zdvihu je tlak několikanásobně větší než při svíčce vyšroubované z válce či hlavy válců, znamená to, že svíčka nemusí v zabudovaném stavu dávat jiskru, i když se tváří, že je dobrá. Ale jinak je dobré vědět, že na svíčku jde jakési napětí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.