Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Multifunkční display


Mija

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Mija

Je pravda,že auto jezdí,(a asi nehlásí chybu)ale na tom display jsou i další info:rádio, venk.teplota,čas,spotřeba ,upozornění z pc a docela mě to chybí.tím +/- tlačítkem to neni.Neví někdo jak je to propojené? a odkud jdou informace o spotřebě?M

pro Mija : vim že je to tve vlakno a tve téma , ale všechny mé odpovědi jsou určené pro mitch.mb , stači jen pozorně čist .:D:D:D:papa:papa:papa

[upravil dne 25/8/07 Pe.Tr]

Tak jsem to zkousel a je to tim a mozna by to mohl byt i problem puvodniho tazatele. Kdyz jsem zmackl tlacitko +/- a drzel ho tak se mi to zaclo ztmavovat az na tom displeji nebylo nic videt tak jsem to pustil a znova zmackl a zaclo se to zase zesvetlovat az to dojelo na max. kdyz jsem to tlacitko pustil driv nez to bylo na max a zhasnul svetla tak se ten displej automaticky sam zesvetlil a pak kdyz jsem zase rozsvitil tak trochu ztmavl na intenzitu na kterou sem si to nostavil... Takze u me to bylo timto.

Pro Mija: Jak si psal ze na to musis koukat zblizka aby tam bylo neco videt tak presne takovej sem mel problem kdyz jsem si to ztmavil co to slo tak byly videt spis jen obrysy pismen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Mija

Je pravda,že auto jezdí,(a asi nehlásí chybu)ale na tom display jsou i další info:rádio, venk.teplota,čas,spotřeba ,upozornění z pc a docela mě to chybí.tím +/- tlačítkem to neni.Neví někdo jak je to propojené? a odkud jdou informace o spotřebě?M

pro Mija : vim že je to tve vlakno a tve téma , ale všechny mé odpovědi jsou určené pro mitch.mb , stači jen pozorně čist .:D:D:D:papa:papa:papa

[upravil dne 25/8/07 Pe.Tr]

Tak jsem to zkousel a je to tim a mozna by to mohl byt i problem puvodniho tazatele. Kdyz jsem zmackl tlacitko +/- a drzel ho tak se mi to zaclo ztmavovat az na tom displeji nebylo nic videt tak jsem to pustil a znova zmackl a zaclo se to zase zesvetlovat az to dojelo na max. kdyz jsem to tlacitko pustil driv nez to bylo na max a zhasnul svetla tak se ten displej automaticky sam zesvetlil a pak kdyz jsem zase rozsvitil tak trochu ztmavl na intenzitu na kterou sem si to nostavil... Takze u me to bylo timto.

Pro Mija: Jak si psal ze na to musis koukat zblizka aby tam bylo neco videt tak presne takovej sem mel problem kdyz jsem si to ztmavil co to slo tak byly videt spis jen obrysy pismen.

rad jsem pomohl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popsal jsi to skvěle,oni tak fungují,jenom ten multifunkční není vidět.Na něm se mění intenzita podsvětlení a ostatní informační řádka jsou stejné neviditelné,nebo strašně málo.

Chci se zeptat ze které jednotky jsou ovládané tyto informace?M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...