Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak na elektronech mají podobné ty BSA SUZUKA, taky nevypadají špatně. Mrkni se na tom webu Elektrony na ty BSA 335 PULSAR, klikni na velké foto a tam je mají i se čtyřma dírama, podobně to bude řešeno i u těch MANIK. Ty fakt vypadají na autě suprově, škoda že byly na Oktávce a ne na mým Piškotovi.:roll

Ta výška auta bude stejná, ale ten nový nárazník bude asi trochu vyšší. A navíc ty křidélka po stranách nárazníku jsem přilaminoval pod něj, takže prakticky je nárazník ještě o 2 cm níž.

Koukal jsem na Elektrony a tam mají ty Maniky o 150 dráž než na Autokseftu. Když jsem zadal že hledám vhodné i pro zimní období, tak se tam ty Nemesis neobjeví. Ale to už je detail.

Odesláno

Tlumiče podle kluků co to dali na nižší pružiny neřeš, vydrží. I na jiných autech, tomu tlumiči je jedno jestli se pohybuje nahoru a dolů o 10 nebo o 5 cm, možná je radši když má ten zdvih kratší.:cool:

Já nemůžu radit ze zkušenosti, protože tam mám nízký péra měsíc, ale ani na Škoda 110 LS jim to nevadilo a to jsem pružiny řezal.;)

Ale logicky vychází, že když mají kratší pracovní dráhu, tak míň trpí a jak říkám, nikdo ze známých s tím problém neměl.

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Odesláno
Původně zaslal: vitin

Tak na elektronech mají podobné ty BSA SUZUKA, taky nevypadají špatně. Mrkni se na tom webu Elektrony na ty BSA 335 PULSAR, klikni na velké foto a tam je mají i se čtyřma dírama, podobně to bude řešeno i u těch MANIK. Ty fakt vypadají na autě suprově, škoda že byly na Oktávce a ne na mým Piškotovi.:roll

Ta výška auta bude stejná, ale ten nový nárazník bude asi trochu vyšší. A navíc ty křidélka po stranách nárazníku jsem přilaminoval pod něj, takže prakticky je nárazník ještě o 2 cm níž.

Koukal jsem na Elektrony a tam mají ty Maniky o 150 dráž než na Autokseftu. Když jsem zadal že hledám vhodné i pro zimní období, tak se tam ty Nemesis neobjeví. Ale to už je detail.

jasně že se soustředíš na nárazník, když jsem tam nacpal blbou fotku :) ... jsem trotl :D

už je tam správná. Jde mi o mezeru nad předním kolem...

Odesláno

No jo, máš tam větší mezeru...A jak velký tam máš kola? Já tam mám 195/15/55. Ale přiznám se, že jsem to neměřil o kolik to šlo níž, spoléhal jsem na prodejce, kde píše 4cm.

Odesláno

no, kola byly 195/45/16. pružinu mi vytočili na zakázku ve škodofce a na milimetr se přesně trefili o -40.

rozdíl byl měřen na rovině, od horní plochy pneu k rantlu blatníku.

ale je to možná taky tim že jsem měl 1,4ku a ta asi bude přecejenom motorově lehčí.

Odesláno

No něčím se musím utěšit, ale když vidím jen to moje, tak se to zas tak nízko nezdá, ani při jízdě to není tvrdý, taky sis mohl ten obrázek nechat pro sebe. :D

Odesláno

Ale vidíš, že ten zadek taky není nějak moc vysoko, z toho jsem měl strach, ale teď je to akorát.

Nic neodstraňuj, já si dělám srandu že mě to do tý doby nepřišlo tak nízko, teď už to stejně vím!:super

[upravil dne 7.8.2007 vitin]

Odesláno

jj, jasně. Dyť by pak tady ty naše drby nedávaly smysl :D

to mý bylo do roviny, to tvý je taková raketa :)

koukni na toho Devilstorma. jestli budeš chtít, tak sem lípnu photku.

jinak kola: ty pulsary jsou hezký (ale já osobně nemusím kola s paprskama proti sobě)

Odesláno

Ty Pulsary jsem ti psal jen kvůli těm dírám, jsou tam s pěti dírama, ale na velký fotce je tam jeden nebo dva záběry se čtyřma. Protože jsi psal že si nedovedeš představit ty Maniky se čtyřma dírama, tak že to bude asi podobně řešený.

Není ten Devilstorm ten co si upravil ten vnitřek v kůži? Každopádně sem dej fotku, mrknu na to.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...