Freedy Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Zdravim chtěl bych se optat na intercooler u 405 T16, jak vám chladí? měl by to bejt ten samej jako u 605 2,5Td, tudíž voda/vzduch. Mám ten pocit , že mi na 605 zrovna moc nechladí a přemejšlim ho vyndat a namontovat tam nějakej klasickej intercooler, nezkoušel jste to někdo zaměnit třeba u 405? Citovat
Milhaus65 Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Koukal jsem na ně a jsou jiné. Vypadají podobně ale mají jinak vývody. Objednávácí čísla jsou jiná. Citovat
Dundee Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Původně zaslal: Milhaus65 Koukal jsem na ně a jsou jiné. Vypadají podobně ale mají jinak vývody. Objednávácí čísla jsou jiná. Třeba by to tam šlo nějak nabastlit;) Citovat
Freedy Odesláno 28. červenec 2007 Autor Odesláno 28. červenec 2007 Ale princip chlazení je stejnej a když jsem je viděl tak velikostí se nelišej 84x126x300, jen trochu ty vývody protože se montovali do 405. 605 a XM. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.