Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlada sa niekto v Brne, ci by mi mrkol na jednu 505


peco

Recommended Posts

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Aluška

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

To vobec nevadi, ze sa tomu nerozumis...

Ak mas fotak, staci mi cvaknut interier, kolesa, zadok, predok-take podrobnejsie foto, lebo jedna foto mi asi nebude stacit, co je v inzerate.:super

No ale Aluško, PECOvi stačí, když mu vyfotíš zadek, předek, jak to vypadá vevnitř, jaký to má kola, nárazníky, lak apod.

To zvládneš... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Aluška

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

To vobec nevadi, ze sa tomu nerozumis...

Ak mas fotak, staci mi cvaknut interier, kolesa, zadok, predok-take podrobnejsie foto, lebo jedna foto mi asi nebude stacit, co je v inzerate.:super

No ale Aluško, PECOvi stačí, když mu vyfotíš zadek, předek, jak to vypadá vevnitř, jaký to má kola, nárazníky, lak apod.

To zvládneš... :super

Opravdu myslíš, že to zvládnu?? :myslim:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Aluška

Já tam sice bydlím, asi 300m od toho bazaru, ale já bych se na to šla fakt tak max. kouknout, jinak tomu vůbec nerozumím, takže asi moc nepomůžu :(:roll .

To vobec nevadi, ze sa tomu nerozumis...

Ak mas fotak, staci mi cvaknut interier, kolesa, zadok, predok-take podrobnejsie foto, lebo jedna foto mi asi nebude stacit, co je v inzerate.:super

No ale Aluško, PECOvi stačí, když mu vyfotíš zadek, předek, jak to vypadá vevnitř, jaký to má kola, nárazníky, lak apod.

To zvládneš... :super

Opravdu myslíš, že to zvládnu?? :myslim:D :D

Jasnacka ze zvladnes!!! Ak by som ju potom zobral, tak budes prva, co sa na nej povozis...;)

Teda zisti ci je pojazdna!! Mam uz z tych 505 z Brna pekny hokej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl omrknout.

Vypada to celkem dobre, ikdyz lak uz je vicemene dole... Prorezle to nejka neni, jen sem tam kde je odlouply lak, ale jsou to jen drobnosti, interier taky vypada zachovale, ma to 4 pekne litaky (na fotkach jsou videt 3, to jedno kolo je v kufru). Je to ta americka verze, klimu to myslim ma, turbo jsem tam teda nenasel, v bazaru nvedeli, ale myslim, ze tam fakt neni. Jediny a velky problem je, ze nejede prevodovka, predchozimu muajiteli pry vytekl olej a zadreli se lamely... Motor by mel byt OK, ale nestartoval jsem to, nebyla tam baterka. Myslim, ze za ty prachy to stoji, nevim jestli to chces na nahradni dily, ale s trochou snahy by se to dalo i zprovoznit... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak jsem to byl omrknout.

Vypada to celkem dobre, ikdyz lak uz je vicemene dole... Prorezle to nejka neni, jen sem tam kde je odlouply lak, ale jsou to jen drobnosti, interier taky vypada zachovale, ma to 4 pekne litaky (na fotkach jsou videt 3, to jedno kolo je v kufru). Je to ta americka verze, klimu to myslim ma, turbo jsem tam teda nenasel, v bazaru nvedeli, ale myslim, ze tam fakt neni. Jediny a velky problem je, ze nejede prevodovka, predchozimu muajiteli pry vytekl olej a zadreli se lamely... Motor by mel byt OK, ale nestartoval jsem to, nebyla tam baterka. Myslim, ze za ty prachy to stoji, nevim jestli to chces na nahradni dily, ale s trochou snahy by se to dalo i zprovoznit... :myslim

No jo, vypadá to celkem dobře a lákavě...

Teda ale co ty sedačky? Není poškozený, ne? Zkoušel jsi do toho sedat zda jsou ještě měkký?

Podle uspořádání motoru a čerpadla Bosh si myslím, že to Turbo má, mělo by být pod expanzkou chladiče, tam co je sací a výfukové potrubí připojeno na hlavu, tak pod ním...

Já to furt vidím tak, že zprovoznění nebude až taková hračka... Zrovna trochu snahy to nebude...

No jinak by to za ty prachy fakt bylo dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

No jo, vypadá to celkem dobře a lákavě...

Teda ale co ty sedačky? Není poškozený, ne? Zkoušel jsi do toho sedat zda jsou ještě měkký?

Podle uspořádání motoru a čerpadla Bosh si myslím, že to Turbo má, mělo by být pod expanzkou chladiče, tam co je sací a výfukové potrubí připojeno na hlavu, tak pod ním...

Já to furt vidím tak, že zprovoznění nebude až taková hračka... Zrovna trochu snahy to nebude...

No jinak by to za ty prachy fakt bylo dobrý.

Cize je to Turbo prerobene na hladky diesel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monza jsem se spatne dival, oni kluci v bazaru, ac byli mily, tak spechali na obed... takze jsem u toho zrovna pul hodiny nestal. Sedacky jsem zkousel teda jenom zadni a ty jsou v pohode, myslim ze i predni budou ok. Nevypadali nejak hrozne...

Jinak posilam ty fotky... dej vedet, jestli ti prisel

[upravil dne 26/7/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Monza jsem se spatne dival, oni kluci v bazaru, ac byli mily, tak spechali na obed... takze jsem u toho zrovna pul hodiny nestal. Sedacky jsem zkousel teda jenom zadni a ty jsou v pohode, myslim ze i predni budou ok. Nevypadali nejak hrozne...

Jinak posilam ty fotky... dej vedet, jestli ti prisel

[upravil dne 26/7/07 f3Rd@]

Ahoj, tie foto mi prisli, diks!

Co sa tyka afta, laka ma na nom elektronika+kolecka a docela zachovaly motor! Asi ani ja by som ho nesprovoznoval, asi uz iba na ND i ked videl som i horsie afticka zrenovovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...